Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Harmadik diplomát szerezni...

Harmadik diplomát szerezni olyasvalamiből ami nagyon érdekel, de nem ebból fogsz megélni nagyon nagy őrültség?

Figyelt kérdés
Konkrétan pénzügy msc után szívesen nekiugranék mondjuk egy matematika szaknak, szimplán bizonyítási vágyból. Mennyire tekinthető ez normálisnak? :) Dolgozom most is, szóval nem a munka elől menekülök, csak hiányzik a főiskola ha éppen nem járok. (Most okj-s képzést végzek és nyelvet tanulok, de nem elégíti ki a tudásvágyam.)
2013. jan. 15. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, sőt, tiszteletre méltó.
2013. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már annyival okosabb leszel és ki tudja lehet egyszer még jó hasznát veszed...
2013. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm jól esik, hogy ezt mondjátok. :) A környezetem egy része már azért is hülyének néz mert a mesterképzést is el akarom végezni, a további terveimről nem is tudnak.

Egyébként nagyon szívesen tanulnék sokminden mást is pl.: művészettörténet, de az annyira távol áll a közgazdaságtantól, hogy inkább letettem róla.

2013. jan. 15. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó, hát nem vagy egyedül. Én érettségi után magasépítő technikust végeztem el, majd építőipari műszaki menedzser szakra mentem, majd utána Pestre mentem a műegyetemre mechatronika szakra. ;) Mondjuk ez utóbbit nem csak azért tettem, mert "csak" kedvem volt hozzá, hanem komoly pályaelhagyási szándékom volt. A legjobb döntésem volt! :) Sok sikert a továbbiakban! :)
2013. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!