Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan nagy őrültség az exeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy őrültség az exeddel jóban lenni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel még nyár elején szakítottunk,de nem haragban váltunk el. Szinte az összes barátom mondja,hogy "a helyedben én már szóba sem állnék vele". A szakításnak annyi oka volt, hogy mindketten kiszerettünk egymásból. Miért kéne rá haragudnom? Vagy miért nem kéne továbbra is tartani a kapcsolatot?
2012. dec. 4. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha nem haragban váltatok el, nyugodtan lehettek jóban:) Idővel a többiek is elfogadják :)
2012. dec. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haverjaid hülyék. Én is jóban vagyok az egyik exemmel, igaz már nem azonos a baráti társaságunk, de régen az volt és teljesen jól megvoltunk. Ha békében váltatok el, nincs harag sérelem akkor a többiek ne okoskodjanak bele, abba mihez szerintem semmi közük!
2012. dec. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez mindaddig működőképes, amíg új barátnőd nem lesz, aki ezt egyáltalán nem fogja tolerálni!


Gondolj bele a fordított helyzetbe! Te hogy tolerálnád ha a párod az expasijával jóban lenne.


Az exekkel nem kell tartani a kapcsolatot, mégha nem is haragban váltatok el...

2012. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez úgy van, hogy nem mind1 hogy váltatok el, nem is arra gondolok hogy haraggal-e vagy sem, hanem, nálunk pl. ő nem akarta már folytatni, én viszont szerettem volna. Mondjuk ez nem volt ilyen egyszerű, de a lényeg ez. Nem láttam már jó ideje meg nyilván nem is beszéltünk, és már kicsit jobban voltam. Erre hétvégén kissé piásan, nem nagyon csak ez miatt volt hogy bementem hozzá, és hát beszéltünk, meg láttam, és totál felkavart, azóta is szarul vagyok. Úgyhogy nem érdemes. De ha már semmit nem érzel iránta meg túl vagy rajta, akkor nincs benne semmi kivetnivaló szerintem. Esetleg a jövendőbelidnek lehet nem fog majd tetszeni. De ez már más kérdés.
2012. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hozzá tennék, hogy mivel ez miatt nem is akarok vele semmiféle kontaktust, így mire már az lesz hogy nem kavarna fel a vele való találkozás vagy bármi, addigra meg már nem is fog érdekelni. Tök jól meg leszek nélküle, szóval ennyivel volt ennyi, soha nem fogom látni szerintem. Esetleg véletlenül, de akkor sem biztos hogy lesz kedvem vele trécselni, mert minek.
2012. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is jóba vagyok az exemmel :) Bár érdekes,hogy ő egyik nap felébredt úgy hogy ő már nem akarja,de még szeret(ezt ő állította)és szakított velem.Azóta beszélünk,igaz,hogy magasról lesz*r engem(szerintem)de beszélünk néha.
2012. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért kötelező egyből ismeretlenekké vagy ellenségekké válni? Oké, hogy sokaknak ez nem megy, de miért lenne baj, ha jóban maradtok?


#3: megfelelő érzelmi érettség esetén nem fog felmerülni, hogy cask úgy megd*gd. A szerelem elmúlt, ennyi. Ugyanolyan, mint akármelyik más barátja.

Megfelelő hűség és bizalom mellett meg nem lesz belőle balhé, amiért szóba mer állni valakivel, aki érzelmileg semmivel nem jelent többet egy egyszerű barátnál. Legutóbbi barátnőm jó barátságban volt az exével. És?... Megbízok benne, nem zavar, sőt... tényleg jófej az az ex, én is összehaverkodtam vele. Másfél évig jártunk, és ez soha nem okozott gondot.

2012. dec. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!