Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi értelme van testnevelésnek...

Mi értelme van testnevelésnek egy egyetemen? 0, azaz nulla kreditet adnak érte, de mégis kötelező felvenni, akkor mi az értelme? Ráadásul csak 2 szemeszterig van, nem végig, szóval az egészség duma itt emiatt kilőve, mivel nem végig van.

Figyelt kérdés
Aki ezt kitalálta végiggondolhatná... Legalább akkor adjanak 1 kreditet érte... De 0 ez vicc...

2013. jan. 17. 13:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#9: Ezt úgy írod, mintha sulin kívül nem lehetne mozogni. Egyébként aerobik-ot itt nálunk nem tartanak....


#10: A nyelvvizsga és a tesi óra nem egy súlycsoportban vannak, nem kellene idekeverni... :) Teljesen más, és míg az egyiknek van értelme, a másiknak nincs.


De köszönöm a válaszokat azért, okosabb igaz nem lettem. Értem hogy kritériumtantárgy, de akkor miért nem végig van, és miért csak 2 szemeszterig?!

2013. jan. 17. 17:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem?

(SZTE)?

2017. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenütt van kötelező tesi
2017. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!