Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon felvesznek Eötvös...

Vajon felvesznek Eötvös hatosztályosba?

Figyelt kérdés
A bizonyítványra megvan a max pontszám minden 5-ös. A matek valószínűleg 40 pont körül lesz és a magyarban is lesz egy-két pont veszteség. A szóbeli valószínűleg jó lesz. Így vajon felvesznek? Kétszáz valamennyiből (lehet, hogy háromszáz körül is van) felvesznek hatvanat. Van esélyem? Az Eötvö nagyon jó gimi, ráadásul én hatosztályosba szeretnék menni.

2013. jan. 19. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87-88 ponttal központi,max vitt pontszám,jó szóbeli->simán van esélyed :)
2013. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Január 30-ig izgulok, hogy pontosan milyen lett, aztán meg készülök a szóbelire. :)
2013. jan. 19. 22:43
 3/16 anonim ***** válasza:
igen, van esélyed, de mi az hogy "valószínűleg Jó szóbeli"? Hmmm....érdekes, hogy így előre tudod. Az eötvös szóbelit komolyan kell venni, legalábbis 8.-ban biztos. Én sok helyen voltam szóbelin, de ez volt a legtöbb tudást felmérő, mondhatni legnehezebb. Azért szurkolok, hogy bekerülj, és ha bekerülsz, a hatosztályos nulltábort semmiképpen se hagyd ki.
2013. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért gondolom, hogy a szóbeli jó lesz, mert ott a tananyagot kérdezik, ellentétben az írásbelivel, ahol inkább a logikai készséget mérik. A tananyag pedig csak a tanuláson múlik. Ráadásul szóban határozottan jobb vagyok, kevésbé izgolok, mint írásban.
2013. jan. 26. 12:19
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan informálódsz, de a szóbelin sem csak a tananyagot kérdezik. Oké, töriből lehet, de én például magyarból voltam, ahol egy szó sem esett a tanultakról, azt mérték fel, hogy mennyire tudom elemezni, de nem a tanult szempontok alapján, hanem ott mondtak többet. Igen, én humán tagozatra jelentkeztem, nyilván ezért is.

De évfolyamtársaim, akik matekból, fizikából szóbeliztek, is állítják, hogy a tanagyagtól eléggé elrugaszkodott kérdésekre kellett válaszolniuk.

2013. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, mert a füzetet is magunkkal kell vinni, hogy lássák meddig vettük az anyagot. Egyébként töriből és irodalomból szeretnék szóbelizni.
2013. jan. 26. 20:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Oké, én ezt értem és elhiszem, de fogadd el, hogy kettőnk közül Én vagyok az, aki már részt vett Eötvös-szóbelin. ;)
2013. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze, elfogadom és köszi az infókat. Egyébként az írásbeli jobb lett, mint gondoltam, úgyhogy már nem aggódom annyira. Azt mondták komoly esélyem van. :)
2013. jan. 31. 18:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Súgd meg, hogy hány pont:) Szurkolok
2013. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
88, de az Eötvös átlaga 68, és a legjobbak között vagyok ezzel a ponttal. :)))
2013. febr. 1. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!