Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon felvesznek Eötvös...

Vajon felvesznek Eötvös hatosztályosba?

Figyelt kérdés
A bizonyítványra megvan a max pontszám minden 5-ös. A matek valószínűleg 40 pont körül lesz és a magyarban is lesz egy-két pont veszteség. A szóbeli valószínűleg jó lesz. Így vajon felvesznek? Kétszáz valamennyiből (lehet, hogy háromszáz körül is van) felvesznek hatvanat. Van esélyem? Az Eötvö nagyon jó gimi, ráadásul én hatosztályosba szeretnék menni.

2013. jan. 19. 21:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tuti fel fognak venni
2013. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ugya hogy fölvettek
2013. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ugye
2013. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Felvettek! Tegnap jelent meg a lista! Köszönöm az összes választ!
2013. márc. 2. 11:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is 88 pontos lett az írásbelim :) 50 pont szóbeli és 50 pont hozott pont. Végül az Eötvösbe fogsz járni? 7.a-s vagy 7.b-s lettél? Írj privit! :)
2013. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha másnak kell segítség: (tudom, hogy neked nem aktuális) én is magyarból szóbeliztem hatosztályosra. (felvettek :D) A szóbelin nem nagyon a tananyagot kérdezték, persze ilyen nagyon alap dolgokat kellett tuni, hogy mi a szöveg műfaja meg ilyesmi, de a szóbeli nem első sorban erről szól. Ott persze nézik azt is hogy ki mennyire "okos", de inkább arra figyelnek hogy az adott ember mennyire illik bele az iskola közösségébe stb. A füzeteketsem a tananyag miatt kérik első sorban. Inkább a füzetvezetést nézik stb. Ezért nekünk külön el is mondták, hogy nem szeretik az átmásolt füzeteket... 6 osztályosba 75 pont körüli szóbeli a minimum, de ez is függ attól, hogy az adott évben ki hogy írta meg. A szóbeli tényleg nem nehéz, ha nagyon nagy hülyeséget nem mondasz, és oda való vagy, akkor 45-50 pontot fogsz kapni az 50-ből. A hozott pont a jegyeid alapján egyértelmű, nekünk azt mondták, hogy általában min. 4,7-es átlag kell a bekerüléshez. Sok sikert mindenkinek!
2013. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!