Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ZSKF mennyire hallgatóbarát?

ZSKF mennyire hallgatóbarát?

Figyelt kérdés
Mennyire vesznek emberszámba, mennyire baráti a légkör?

2013. febr. 1. 14:51
 1/9 A kérdező kommentje:
senki?
2013. febr. 2. 07:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nagyon segítőkészek. Többnyire e-mail-en intézem a dolgaimat. Azonnal válaszolnak, udvariasak, segítőkészek.

Én az előadásokat imádom. Sokszor olyanra is bemegyek, amit nem vettem fel, csak mert annyira jó.

Ha van konkrét kérdés, akkor válaszolok.

2013. febr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. febr. 10. 09:08
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Szeretik a hallgatót, de még inkább a pénztárcáját...
2013. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerinted melyik felsőoktatási intézmény gondolja ezt máshogy? Csak mert államilag finanszírozott, ugyanúgy kapnak utánad halom pénzt, vizsgán meg simán megvágnak a nagynevű egyetemeken, hogy befizethess UV-ra.
2013. febr. 14. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem erre gondoltam. Én nemrég végeztem ott Kommunikáció-média BA-t, ennek a szaknak a költségtérítése mindig 200.000Ft volt, kereken. Nálunk ez a második félévtől kezdve 208.400Ft lett. Hogy miért? Nem tudom, a főiskolán erre nem kaptam érdemi választ. Annyival lepattintottak, hogy a szabályzat szerint az infláció mértékével emelhetik az összeget. Csakhogy sem előttünk, sem utánunk egyelten csoportnak sem volt ennyi, aki ma beiratkozik erre a szakra, annak is kerek 200 ezer, egy forinttal sem több.


Arról rendre "elfelejtik" tájékoztatni a hallgatókat, hogy a mintatervtől eltérő plusz kreditekért pluszban kell fizetni, nem is keveset. Persze mindenki ész nélkül felvesz mindent és csodálkozik, hogy plusz kreditenként 3500Ft-tal megdobta a féléves önköltségét.


Ismerek olyat, akinek túlfizetése volt, járt volna vissza pénz, ám ezt elintézték azzal, hogy kapott egy plusz kivetést a különbözetről "eljárási díj" címszó alatt.


Az UV csekkel nincs semmi probléma, az máshol is van. Ahogyan költségtérítés is. Amiről én beszélek, az a pofátlan lehúzása a hallgatónak és ez máshol nincs így, de ha így is van, ez nem mentség a becstelenségre.

2013. márc. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
a ZSK egy nagy szar :) az F betűt oda sem vagyok hajlandó írni a végére
2013. okt. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi van, te beírtad "ZSKF"-t keresőbe és minden találatba copy-pastezted ezt a nagy intelligenciáról tanúvallomást állító megjegyzést? Nagy vagy.
2013. okt. 30. 13:10
 9/9 HePe ***** válasza:

A zskf totál korrekt, mindent el lehet kb azonnal intézni, gyorsabb, mint egy a legtöbb szolgáltató, holott "csak" egy suliról beszélünk, nem egy aktatologató népség, hanem csinálják, korrekten!

mailra is érdekes módon tudnak válaszolni - levelezősként ez fontos!!


a költségekről annyit, hogy mindenben az elsősöknek ugyanannyi, aztán a szabályzat szerint inflációval emelik a díjat, így persze, hogy más lesz! Idén pl kb semmivel sem fog emelkedni, hiszen ááá nincs is szinte infláció!


Olvass utána vagy kérdezz bent bátran!

2013. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!