Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék a Semmelweis...

Zsolt0017 kérdése:

Hogyan tudnék a Semmelweis orvosi karára felvételizni Romániából?

Figyelt kérdés
Először is azt szeretném megtudni, hogy egy Romániai érettségit hogyan számítanak a Magyar felvételi rendszerben ? Utánanéztem már nagyon sok helyen, de konkrét választ nem kaptam. Matekból Romániában a legmagasabb szintű, románból és magyarból anyanyelvi szintű, angolból, számítógép kezelésből és biológiából teszek érettségit. Tudom, hogy orvosira kémia és biológia emelt szintű kell. Nem tudom, kémiából hogyan tehetnék vizsgát, és azt sem, hogy az itteni biológiát hogyan számolják be ? Az átlagom 9,50, ennyit biztosan szerzek 11, 12-ben is.

2013. febr. 15. 19:09
 1/6 anonim válasza:
Szerintem kerdezd meg toluk telefonon hogy hogyan mukodik ez,az a biztos
2013. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán úgy egyszerűbb lenne, ha már meglenne a

diplomád (kint) és úgy akarnál jönni

2013. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nemsokára lejár a határidő a jelentkezésre

(úgyhogy érdeklődd meg hamar)

2013. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valszínűleg honosíttatni kéne

az érettségit (valahogy)

2013. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg vársz egy évet (éretts. után)

Mert a felvételi jelentkezés határideje

most van jövő hónap elsején

2013. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még van két évem a gimiből, csak tudni akarom, mégis mire számítsak, mire készüljek fel. Majd kapcsolatba lépek akkor az egyetemmel, a válaszokat pedig köszönöm.
2013. márc. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!