Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazolást honnan kérjek, ha...

Igazolást honnan kérjek, ha elfogyott a 3 szülői igazolásom?

Figyelt kérdés

kresz rutin vizsgán voltam, de nem mentem át, így nem adnak igazolást(mert ugye csak sikeres vizsgáról kapsz papírt, és az az igazolás), a házi orvosom köcsög, és azt mondja, hogy utólag nem tud betegnek nyilvánítani, így nem adhat...(más osztálytársam háziorvosa simán adott X-nek..)


mit tegyek?...



2013. febr. 18. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

a, az orvosi miért is köcsög ha nem segít csalni és meg a akarja tartani a jóhírét hogy nem ír hamis igazolásokat?

b, sehogy, max ha ofőd jófej akkor nem írja be igazolatlannak a vizsga miatt. Bár ilyen felfogás mellett ez kicsi esélyű.

2013. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát picit lehetne együttérzőbb, nem lógni voltam, mástól hogyan kérjek igazolást? arról meg nem én tehetek, hogy a vizsgán nem adnak igazolást. lehet, nem kellett volna ilyen egyenesnek lennem, azt mondom, hogy megy a hasam és máris ír egyet...
2013. febr. 18. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda az ofőhöz és mond meg neki, hol voltál de sajnos nem sikerült. Ennyi.
2013. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ha ilyen megértő lenne még jó is lenne:D óriási hisztit szokott csapni egy ilyenből, szerintem felhívom még ma
2013. febr. 18. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!