Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nincs arra vmi szabály, hogy...

Nincs arra vmi szabály, hogy egy gyerek meddig lehet bent tartani az iskolába?

Figyelt kérdés
Úgy értem... 6 óráig suliba vagyok, és nincs még lyukas órám se, hogy kimenjek kajálni, vagy kaját venni. A büfé 2kor bezár... jogos az, hogy 9.be 11 órám van és nicns lyukas? :S
2009. szept. 9. 22:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na, a lényeg az h heti 1x van 11 órám, 3x7 és 1x8... nem mondtam azt, hogy minden nap 11 órám van.. és igen, 8ra járok suliba, és 6ig ott vagyok... És ha ez nem jogos, vagyis ki van mondva, hogy nem lehet x óránál több, és nekem több van, mit tudok tenni? Kinek szólhatok?
2009. szept. 10. 17:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Művészeti iskolában tényleg több lehet az óraszám, hiszen a művészeti tárgyak a közismereti órákon fölül vannak. Erre mondják, hogy "vagy megszoksz vagy megszöksz". Heti egyszer azért ki lehet bírni, vigyél magaddal kaját. Olyan, mintha szakkörre, sportra, különórára járnál, csak ez be van építve.
2009. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én hetedikes vagyok általános iskolában és heti 37 órát ülök suliban +/- tehetség gondozó amin kötelező ott lenni aztán még edzések és szakkörök.. és ha lógok edzésről vagy szakkörről akkor kivágnak.. na?
2010. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a "hetedikes" vagyok.. tesóm most fog érettségizni.. csütörtökönként 9 órája van nulladikkal.
2010. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!