Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE biológia vagy SZIE biológia?

ELTE biológia vagy SZIE biológia?

Figyelt kérdés
Nyilván nehéz egy embernek mindkettőről tapasztalatot mondani, de vélemény, vagy amit tudtok róluk? A SZIE-n erősebb, nehezebb? (a magasabb ponthatár miatt gondolom) Hol erőltetik jobban a kémiás, fizikás tárgyakat? Kérlek segítsetek!

2013. febr. 26. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom későn válaszolok-e de azért megteszem, azt hiszem még lehet sorrendet változtatni.

Tehát csak az ELTE bioszról tudok nyilatkozni, ugyanis oda járok.

Katasztrófa! Ha nem akarod magad minden másnap felidegelni, hogy már megint melyik tanár buktatott meg úgy, hogy mindent benyaltál és mindennek utánajártál, mindent megértettél, csak éppen olyan napja van, akkor határozottan ne ezt az egyetemet válaszd!

A kérdés másik felére válasz:

A kémiát jobban erőltetik, mint a fizikát, de így is van mindkettőből bőven.

Gondolom annak is utána néztél már, hogy mekkora az esély normális munkahelyen elhelyezkedni biológus végzettséggel...már csak emiatt sem ajánlom.

Sajnálom, ha elkeserítettelek, de nem akarom, hogy más is úgy járjon, mint én.

2013. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a SZIE-biológiát ajánlom. Nekem nagyon tetszik, hogy kevesen vannak, a tanárok foglalkoznak azzal, hogy ki mi szeretne lenni, sokat segítenek, illetve, hogy magas a ponthatár, tényleg csak azok kerülnek be, akik ezzel szeretnének foglalkozni, csak csak azért mennek biológiára, mert oda a legalacsonyabb a ponthatár (mondjuk azért az ELTE-bioszra is a jobbak jutnak be) Amúgy minden biológia szakon tanulni kell egy csomó kémiát, fizikát, matekot.
2013. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!