Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb suli a baross...

Melyik a jobb suli a baross (győr) vagy a krúdy (győr)?

Figyelt kérdés
Mindkét iskolát bejelöltem és még lehet változtatni a sorrenden. Mindkét suliban a kéttanítási nyelvű gimnáziumba mennék. A barossba előbbrébb vagyok de a Krúdyba is beszeretnék kerülni. Nem tudom hogy ha a krúdyba nem kerülnék be mekkora csalódás lenne mert igazából ink csak ezzel foglalkoztam és a barossal annyira nem. Szal szerintetek melyik a jobb suli és melyikbe érdemesebb bekerülni mert én eldönteni nem tudom mert különbséget nem tudok tenni a kettő között. Előre is köszi a válaszokat.

2013. márc. 12. 18:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kisbarátom, én 1x már le is diplomáztam, és pár éve dolgozom a szakmámmal. Soha nem voltam págiszos.

De amúgy 4-es tanuló voltam, és 5-ösre érettségiztem belőle.

2013. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem értem akkor mit kell kritizálni egy 14 éves embert ha már lediplomáztál leérettségiztél stb.....kicsit nehezen kiszem el hiszen akkor kicsivel normálisabbnak és okosabbnak kéne lenned nem itt kritizálni az emebereket hogyan irja az xy szót....ch
2013. márc. 14. 18:49
 13/19 anonim ***** válasza:

Hidd el nehezen. Győrbe jártam a Széchenyire 4 évet :)

Még mindig szomorúnak találom, hogy jogtalan kritikának látod, amit írtunk. Ugyanis egy másik válaszoló kritizálta a helyesírásod először, nem én...

2013. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Asszem kicsit lassú a felfogásod nem tudom hogy járhatsz a págiszba nem tudom én 5-ös vagyok nyelvtanból kiváncsi lennék te hányas vagy belőle."


Picikém, a te felfogásod elég lassú, ugyanis az első hozzászóló voltam, azóta pedig jó páran már mások is tettek megjegyzést neked (khm khm, nem minden ok nélkül...)


Igen, a Págiszba jártam. Kitűnő voltam. Nem mostanában volt ;) És elárulom neked, hogy azóta két diplomám van (mérnök és közgazdász), és két idegen nyelvet is folyékonyan beszélek. Ja, és mellesleg Édes anyanyelvünk megyei helyezett voltam.


Utálom fényezni magamat, de ha már ennyire érdekelt...


Puszi cicuka :)

2013. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Aranhusikám ciculi mókuska stb... egyikőtöknek sem volt kitéve a neve de komolyan nem az érdekelt hogy mekkora öntelt vagy.... komolyan lehettek huszonvalahányévesek és velem kezdtek ki hát örülhettek magatoknak hova szarjak hogy megyei helyezett vagy kit érdekel...mer engem nem a kérdésemet olvassátok ha nem tudjátok felfogni mire vagyok kíváncsi remélem sikerül majd rájönnötök nyuszikáim...
2013. márc. 15. 12:14
 16/19 anonim válasza:

Bocsi, de én 11 vagyok, és helyesen írok.

A kérdésedre válaszolva:

Az egyik ismerősöm a Krúdyba jár, és azt mondja, hogy jó iskola.

2013. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Én is 14 éves vagyok,mégis képes vagyok figyelni a helyesírásomra... Amikor az osztálytársaim valamit rosszul írnak le mindig kijavítom őket,aminek nem nagyon örülnek,viszont később hálásak a "hőstettemért". Persze nálam is becsúszik egy-két hiba,de én általában örülök annak,ha szólnak emiatt,hiszen legközelebb már jól fogom leírni. Neked is inkább örülnöd kéne,hogy segítettek. Persze biztosan siettél,mert "fontos" dolgod volt,de ezt senki sem tudhatja..azért legközelebb figyelj oda.:)

Az idősebbeknek pedig mindig igaza van,ezt azért tanuld meg.;)

A kérdésedre pedig nem válaszolok,mert mint látom,már nem aktuális.

2015. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló!

Azt hiszed magadról, hogy olyan helyesen írsz? Csak szólok, hogy a vesszők után szokás egy szóközt nyomni...

2015. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
atyavilág.. huszonéves felnőtt b*szó emberek (már ha nő szóba áll ilyen ny*morékokkal.. lol) azzal szórakoznak, hogy kislányokba kötnek bele, ja meg még le is k*rvázzák.. hát szép :D hogy ennyire nincs életetek, az elképesztő. megb*szhatjátok magatokat a megyei f*szomotokkal együtt, mert teljesen igaza van a lánynak, hogy a kérdés az iskoláról szólt, nem pedig az ottani csajokról, aztán felismerve, hogy igaza van inkább elkezdtetek vele veszekedni, egy kislánnyal. ennyi eszetek van, f*rgek :D meg se lepődök, az összes págisz meg jedlik meg ilyenek majdnem mind ilyen utolsó kocka s*predék g*cikkel vannak tele, mint ti, de persze máshol is megtalálhatóak ezek. és még le is k*rváztok egy kislányt, ti, a nagy diplomás emberek :D hát b*szódjatok már ketté komolyan, ahol a diplomát szereztétek nem mondták, hogy a szavaknak ereje van, főleg, ha egy ilyen fiatalnak mondjátok? az ilyenek gyökér f*szok miatt vannak ám a bérgyilkosok, mint amilyenek ti vagytok. ha látjátok ezt, valami erősebb érvet találjatok ki annál, mint hogy kisbetűvel írok, annyit se értek, hogy bekapcsoljam miattatok a caps lockot akár egyszer is, eltaposni valóak vagytok (sajnos csillagoznom kellett a trágárságszűrő miatt..).
2022. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!