Kirúghatnak ezért?

Figyelt kérdés

Volt hogy beteg voltam egy hétre, volt hogy 1-2 napra kaptam igazolást mert épp a következő napi dolgozatra kellett sokat tanulnom, és igen volt olyan, hogy simán otthon maradtam.


Ez mind szülői és orvosi igazolással ment, ami összesen 87 óra. Most beteg vagyok, erre a 3 napra kaptam igazolást. Ami kb. 35 óra lesz szóval 122 óra hiányzásom van összesen. Ezért eltanácsolhatnak ? Nem állok semmiből sem bukásra ha ez számít.


2013. márc. 25. 14:32
 1/4 anonim válasza:
Nem. 250 óra a maximum hiányzás.
2013. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor rendben :) És a 250 óra hiányzás nagyjából, megfelel a 30%os órai hogy mondjam.. Ott léteken ? Vagy azt teljesen külön kell kiszámolni ?

Nem állok egyáltalán ott, csak kíváncsi vagyok :)

2013. márc. 25. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
250 igazolatlan hiányzásért tanácsolhatnak el. Amíg ezek igazoltak és az órák 25-30%-án részt veszel nem lesz belőle semmi. Nekem van osztálytársam aki jócskán 250 hiányzás felett van, nem lett belőle semmi, igazolt a hiányzása. (isten tudja hogy csinálja..) De félévkor néhány tárgyból osztályozót kellett csinálnia mert nem volt elég jegye
2013. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy a 250-be bele számít az igazolt és igazolatlan. Ha valamely tantárgyból 30%-os hiányzásod van, akkor már osztályozóra kell menned.
2013. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!