Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanár nem adja le az anyagot...

A tanár nem adja le az anyagot és minden órán dolgozatot irat. Ezt meg teheti? Nem sérti meg a házi rendet indítható eljárás?

Figyelt kérdés
Az egész abból indult hogy osztálytársam órán firkálgatott a füzetébe és nem figyelt a tanárra. Erre ő felkapta a vizet és kijelentette hogy mind megbukunk. Szóval 1 kollektív büntetés szelektív helyett, 2 nem tartja meg színvonalasan az órát. 4.3 ra álltam most 2.7 re állok nem lehet ellene valamit tenni??? SEGÍTSETEK!

2013. márc. 25. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Hát leadnia , muszáj az anyagot neki , és minden órán írhattok Viszont ha nem adja le az anyagot és ezt a csoport is budja bizonyítani akkor igazgatóiba csoportosan lemenni és szépen másik tanárt kell kérni , vagy jó befenyíteni a másikat
2013. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Már szinte az egész osztály ott volt az igazgatóiba, nem kapunk másik tanárt az igazgatóhelyettes mondta hogy "elbeszélget vele" de nem történt semmi...
2013. márc. 25. 18:53
 3/18 A kérdező kommentje:
Eljárást nem lehet ellene indítani? Vagy feljelenteni?
2013. márc. 25. 18:54
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy az a dolga, hogy leadja az anyagot (sőt, biztos), de én a pereskedés helyett otthon leülnék a seggemre (nem a gép elé), és magam próbálnám megérteni az anyagot, így felkészülve a következő dolgozatra.
2013. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha nem akarsz segíteni akkor ne szólj már bele kötöszködni menny máshova. Szerinted mért vagyok annyira kibukva? Nem történelem vagy irodalom hanem kémia anyagot tanuld meg a "seggeden" és ha magadtól megérted majd gyere vissza.
2013. márc. 25. 20:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Valami korrepetálás nincs? Nekünk volt olyan, hogy valamiből az órai tanárunk borzalmas volt, de a korrepetálós tanár viszont perfekt.


Nem kértek meg egy másik tanárt, hogy korrepetáljon Titeket? Mondjuk ezt nekünk az iskola külön megszervezte, max adtok Neki vmi ajándékot hálátok jeléül:)

2013. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
*Részvétem amúgy, együttérzek, ha nem jött le:S :S
2013. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Már felkértük a fizika és matek tanárt akik egyben kémia szakosak is de "bevoltak táblázva"...
2013. márc. 25. 22:38
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha az egyetemi matekot megtudják érteni otthon az emberek, akkor szerintem a középiskolás (?) kémia anyag nem okozhat nagy problémát.

De amúgy ebből a válaszodból látszik, hogy téged nem az átlagod zavar, hanem a tanár. Ha tényleg érdekelne az átlagod, akkor legalább megpróbálnád a fent leírt módszert.

2013. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Fogd már be nem téged kérdeztelek hogy milyen hülye válaszokat adni, hanem azokat akik megoldást is tudnának mondani.Meg az egyetemistákról csak annyit hogy azt megnézném hogy mindenki meg tudja e tanulni mert szerintem nem mindenki tudja olyan könnyen megtanulni mint te.
2013. márc. 26. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!