Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanár nem adja le az anyagot...

A tanár nem adja le az anyagot és minden órán dolgozatot irat. Ezt meg teheti? Nem sérti meg a házi rendet indítható eljárás?

Figyelt kérdés
Az egész abból indult hogy osztálytársam órán firkálgatott a füzetébe és nem figyelt a tanárra. Erre ő felkapta a vizet és kijelentette hogy mind megbukunk. Szóval 1 kollektív büntetés szelektív helyett, 2 nem tartja meg színvonalasan az órát. 4.3 ra álltam most 2.7 re állok nem lehet ellene valamit tenni??? SEGÍTSETEK!

2013. márc. 25. 18:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%

Ez a hangnem csak téged minősít. Igazából tojsz te az átlagod, valószínűleg csak piszkálja a csőröd a tanár. Ilyen válaszadás után már azt is el tudom képzelni, hogy csak szerinted nem adja le az anyagot, mert ez egy jó kifogás, hogy miért nem tanulsz rendesen.


ui.: Én sem tanulom meg könnyen az egyetemi matekot, de ki mondta, hogy könnyű lesz? Ha tényleg érdekel az átlagod...

2013. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem mindenki él olyan álomvilágban mint te...
2013. márc. 28. 18:24
 13/18 anonim válasza:
100%

Szerintem egy jól irányzott ököl a megoldás! De amúgy írásos panasz az iskola fenntartójához, (Járási hivatal, ha jól tudom, valamint jegyzőkönyveztetni az igazgatóval a panaszaitokat, és a jegyzőkönyvet meglebegtetve a tanár előtt elmondani, hogy vagy megváltozik, vagy mentek a Oktási ügyek biztosához.

[link]

De ha ezzel befenyítitek, vagy befogod, vagy indul az eljárás, szerintem befejezi. Ha nem, meg kell indítani az eljárást. Ha ez sem használ, akkor egyértelműen egy ügyvéddel megkerestetni hivatalos levélben, felszólítva egy közös megegyezésre, vagy ha nem történik meg a bíróság. Szerintem idáig nem kell elmenni, és a tanár fogja kérni, hogy ne rugassátok ki. Esetleg még a nyilvánosság is ott van, elég rossz fényt vetne az iskolára. A lényeg, hogy igazgatóval jegyzőkönyveztessétek hogy voltatok, és nem történt változás, így bizonyítanátok, hogy nem rágalamzás történt.

2013. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a j
2013. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

te vagy a jogorvoslatos is?


szolok hogy a kemiat is meg lehet tanulni magad.

es igy ne menj egyetemre. mert ott magad kell mindent megtanulni.

2013. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jaj, 6. meg 7. vagyok:):) Nálunk volt régen ilyen, hogy fogadóóra; és akkor gyerek is mehet meg szülő is mehet, de az a lényeg, hogy arra gondoltam, hogy olyat, hogy pár szülő együtt bemegy egy másik tanárhoz, és mondják, hogy kifizetik a tanárnak túlórát, azt úgy nem lehetne? Általános iskolában minden hónapban volt egy nap, mikor a tanárok fogadták a szülőket, nekünk oda volt adva kis lapon, hogy kinek mikor van:)
2013. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi lett az ügyből, kérdező? Megváltozott a tanár vagy panaszkodtatok tovább az igazgatónak vagy másoknak hogy legyen változás?
2021. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, azután hogy romlott az átlagom, depressziós lettem és megbuktam, aztán kibuktam a suliból, majd rászoktam a drogozásra, de miután barátnőm elhagyott emiatt megpróbáltam leszokni róla, és már nem is tolom csak néha-néha egy kis füves cigit, viszont az újjonnal szerzett kapcsolataim segítettek hogy stabil megélhetésem legyen úgy hogy felhasználás helyett kereskedésre használtam a drogokat, eleinte nem ment túl jó a bolt, de később találkoztam volt kémia tanárommal akiről kiderült hogy rákos és nem tudja fizetni a számlákat, így összefogtunk hogy ő készíti én eladom... bővebben keress rá: Totál szívás.


Viccet félretéve, több szülő panaszkodott az igazgatónál és megegyeztek hogy a tanár leadja az anyagot ha figyelnek az órán ha nem, és nem csinál belőle balhét ha valaki sz*rik bele. YAY

2021. nov. 6. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!