Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Főiskola biológia...

Nyíregyházi Főiskola biológia szakából lehet állatorvosnak tanulni, mert állattal kapcsolatos csak a tangazdász szakon van, de az se állatorvosi?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Az országban egyetlen állatorvosi egyetem van, Pesten.
2013. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy ha már van egy diplomád, ami neked a biológusi lenne, onnantól csak fizetősön lehetnél? és az állatorvosin egy félév olyan 800 ezer körül van. Ha meg arra gondolsz hogy átjelentkezel, azt nem lehet. Ha állatorvos akarsz lenni jelentkezz az állatorvosira.
2013. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs diplomám és nem is akarok át jelentkezni!!
2013. márc. 26. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem a kérdést..ha a biológiát elvégzed, nem lesz belőled állatorvos
2013. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én csak annyit kérdeztem, hogy a biosznál tanulnak-e állatorvosnak!! Elég lett volna egy igen vagy nem!!!!!!!!!!
2013. márc. 27. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:
természetesen nem. állatorvosnak csak az állatorvosi egyetemen lehet tanulni. biológián biológusnak tanulhatsz.
2013. márc. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!