Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola az Arany János...

Milyen iskola az Arany János Általános iskola és Gimnázium? (1124 Budapest, Meredek u.1. )

Figyelt kérdés
És a Budai Szakközépiskola? Milyenek a tanárok? Erős sulik?
2009. szept. 22. 13:20
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Akkor mind kettő kilőve....:)) Köszönöm a válaszokat;)
2009. szept. 25. 19:20
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha téged taszít ha valakit a ruházata, lakhelye, szülei foglalkozása alapján ítélnek meg, akkor semmiképp ne az Aranyba menj, mert nagyon-nagyon rosszul fogod érezni magad.
2009. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Hát eléggé. Mondjuk budán lakom, XII ker, tehát ebbe nem kötnének bele :D De őszintén a ruhákra szarok. mármint persze vannak de most nem izgat hogy 2000dt e vagy 20000.
2009. szept. 25. 20:53
 24/32 anonim ***** válasza:

A Budait, mint ottani diák, én sem ajánlom. De ha csak ez a két választási lehetőséged van, inkább a Budai.


Amúgy, Budais anyuka, csak nem a drága Bédai Tibor tanítja a fiad? :-)

2009. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

nagyon nem ajánlom az aranyt. 4 hosszú évig jártam oda, és azt kell mondjam,hogy csapnivaló iskola. sokan mondják róla,hogy nagyon sznobok a diákok. ezt meg tudom erösíteni, rengeteg nagyon pénzes, ámde primitív szülö íratja be az elkényeztetett buta csemetéjét. valaha nagyon jó sulinak számított,de a színvonal az utóbbi 10évben borzasztóan lecsökkent. rengetek fantasztikus tanár van még mindig, de mivel a "gyerekanyag" érdektelen, buta, rosszul nevelt és elképesztöen tiszteletlen, a tanárok elvesztették a motivációjukat, lelkesedésüket. nincsenek már elvárásaik, nem követelnek mert lehetetlen bármit is keresztülvinni. egy terjedelmesebb házi dolgozat íratása korrekt határidövel nem lehetséges,mert vagy senki nem teljesíti a feladatot és szarik mindenki az egyesre,vagy anyuci felháborodva bemegy a tanárhoz,hogy mégis hogy merészel ilyen nehéz feladatot adni. és hogy más tantárgy is létezik a sajátján kívül. nem egyszer fordult elö hasonló az ott töltött éveim alatt. diákélet a bagózáson és lerészegedésen kívül abszolút nincs. elöfordulnak ritkán lelkes kezdeményezések,de csak pár gyerek vesz részt rajtuk,ez aztán betesz a szervezö önbizalmának. persze elvétve vannak okos intelligens gyerekek, akiket észrevesznek a tanárok,ök egyfajta kapaszkodót jelentenek. olyannyira,hogy a tanár egy két ilyen diákkal képes akár minden nap estig az iskolában maradni és nyelvvizsgára, versenyekre, elörehozott érettségire stb. készülni. viszont mivel a közösségnek nagy húzóereje van,sok-sok ilyen okos, ámde alacsony önbizalmú gyerek(nem zseni) elkallódik, elzüllik az évek során.

az aranyban az érettségi eredmények nagyon rosszak(tisztelet a kivételnek)mert a diákok nincsenek rendesen felkészítve,ami 95%-ban csakis a saját hibájuk. meg persze a szülöké,akik saját nevelésük kudarcát a tanárokra kenik,rajtuk kérik számon.

összegezve, sokkal de sokkal jobb iskolákba kerülhetsz be,ahol szellemileg és érzelmileg is fejlödni tudsz, ahol az osztálytársaid felfele húznak és nem lefele és ahol a tanárok lelkesek, motiváltak. lehet,hogy az aranyban 5ös tanuló lennél, de ez az ötös az érettségin jó,ha egy hármasra elég. színvonalasabb iskolákban pedig lehet,hogy rontanál, de egy 3mas egy jó helyen,amiért összetöröd magad,az érettségin erös négyes de akár ötös is lehet! nagyon tudom ajánlani a városmajori gimnáziumot, a veres pálnét, a budaörsi illyés gyula gimnáziumot és a trefort ágoston gimnáziumot. ha már az aranyba jársz, válts, ne tartson vissza az sem,ha barátaid vannak(mint ahogyan engem..),velük nem szakad meg a kapcsolat és találsz újakat is.

jó eszü vagy és ha fejlödni szeretnél és késöbb egyetemre menni, valamint jó etikai alapokkal kikerülni a társadalomba akkor fogadd meg a tanácsom.

ezt a kis kommentet minden felvételire készülönek ajánlom, aki az aranyt nézte ki magának!


puszipacsi,sok sikert és kitartást!

2012. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
az Aranynál rosszabb iskolát nem is tudnál keresni. mindenki sznob, az a téma szünetben hogy mennyibe került a ruhád, hol vetted, hány fiúval/lánnyal szexeltél.. ha pull&bearben vagy bershkában vásárolsz már gáz vagy és szegény. senkinek sem ajánlom!!!!!
2013. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
köszönöm, de mivel a kérdés már elmúlt 3 éves, én pedig idén érettségizem, így tárgytalan :D megnyugtatok mindenkit, nem oda mentem át :)
2013. jan. 6. 19:57
 28/32 anonim válasza:
végul hova mentel?:)
2013. febr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
egyikbe sem ezek közül... :D végülis a Teleki Blankába jöttem ide a ligethez
2013. febr. 23. 15:22
 30/32 anonim válasza:
Egy idoben rossz hirneve volt ( pedig kb 15 evvel ezelott a varos legjobb sulijai koze tartozott), de most nagyon sokat javult, ismet kezdi visszanyerni regi fenyet. Egy ismerosom unokatesoja jar oda es tok szereti, jo fejek a tanarok, csomo Bolyais versenyt nyernek es mar nem az elszallt hegyi gyerekek jarnak oda nagy reszben! A fbook oldalat lajkoltam miatta es tok sok mindent csinalnak!
2016. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!