Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola az Arany János...

Milyen iskola az Arany János Általános iskola és Gimnázium? (1124 Budapest, Meredek u.1. )

Figyelt kérdés
És a Budai Szakközépiskola? Milyenek a tanárok? Erős sulik?
2009. szept. 22. 13:20
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

Én ezt nem értem miért mondjátok ezt az Aranyra...

Mikor egyátalán nem egy gyenge iskola, középerősnek mondanám, vannak elég kemény tanárok és elfogadóbbak is. És van ám elvárás...nem sznobok járnak oda és egyátalán nem elkényesztetettek...sőt, elég kemény oda a felvételi. Az osztály nagyon változó...valamelyik jobb, valamelyik nem olyan jó de ez minden iskolában így van...csak szerencse kell hozzá.

De alapjáraton egy nagyon jó suli nagyon okos és kedves diákokkal. :) :)

2018. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Nem tudom milyen volt 2009-ben, de az utobbi evekben a Sashegyi Arany egyre jobb!! 20 eve a varos legjobb sulijai koze tartozott es most erezhetoen kezdi visszanyerni regi fenyet, tobb orszagos versenyen dontobe kerulnek a diakjaik. Szinvonalas az oktatas, tok normalis diakok, egyre nagyobb tuljelentkezes. A kerttel (tavasszal odakoltoznek:)), a jo levegovel es a patinas kornyezettel, panoramaval meg nem is lehet versenybe szallni, imadjak a kisgyerekeim es a barataink tinijei is. Jo hatassal van rajuk, hogy gimisek is vannak az epuletben, a nagyok sokszor vigyaznak is az osztalyra, ha a tanito neninek dolga van. Sakkpalota-program, neptanc, sportok stb mind egyhelyen, szulokent ennek csak orulni tudunk. Mar csak egy szuper drama csoport kene (mint regen)!! Igazgato es a helyettesek is segitokeszek. Joszivvel ajanljuk!
2019. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!