Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

6 hónapja járok a barátnőmmel! és ma bejelentette hogy ő Május 1-én azokkal az osztály társaival akikkel jóba van, menni fog egy másik városba majálira. Az egészben a zavaró számomra hogy köztük van a volt pasija...2hétig jártak..nem féltékyeny vagyok, megbízok benne de ez nekem nagyon rosszul esik :(

mit csináljak?

elmenjek vele?

vagy esetleg kérjem azt tőle hogy szülinapom alkalmából legyen velem (8.-án lesz)

elég hülye kérdés de normális válaszokat szeretnék!!!!

ő 15/L

én 15/F



2013. ápr. 12. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem engeded el, akkor abból hiszti lesz. Ne parázz az ex miatt, ha meg akar csalni vele, vagy mással, bármikor megteheti. Gondolom nem véletlenül jártak csak kemény két hétig...
2013. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igazából engedni kell


tudom milyen szutyok érzés ez, énis szenvedtem ilyentől, és mondta h de már semmi sincs és engem szeret, de attól még nyugtalan voltam (úgy is, hogy 100%osan bíztam benne)


ezt a pirulát le kell nyelni

esetleg megemlítheted h neked nem tetszik h az exével lóg, mert az olyan fura

de ne hasson kiakadásnak vagy számonkérésnek

2013. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
adjatok meg a szabadsagot egymasnak
2013. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!