Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik tantárgyból a legkönnye...

Melyik tantárgyból a legkönnyebb emelt szinten érettségizni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért valami választási lehetőséget felsorolhatnál, mert nem mindegy, hogy mire kell az emelt szintű érettségi. Ha csak azért kell, hogy legyen, akkor nem sok értelmét látom. Egyébként nekem kémiából volt a legkönnyebb.
2009. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
matek, informatika vagy fizika
2009. szept. 27. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha mindhármat szereted, akkor az informatika a legkönnyebb.
2009. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, ha jól megy a matek, akkor az mindenféleképp. Nekem van egy ismerősöm, aki info középszintet 95%-ra megcsinálta, de az emelt még neki is gondot okozott és olyan 3-as lett.

Én biztos a matekot választanám, aki annyira jó eszű, annak megy az emelt is, nem csak a közép.

2009. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Infó emelten van programozás is. Ha nem tanultad soha, akkor esélytelen, ha tanultad, akkor tudod, hogy nem könnyű...

Én is a matekot választanám.

2009. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fizikát választanám, nekem az a legkönnyebb, meg ott az első rész ahol választani kell nem nehéz, még emelt szinten sem
2009. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Matekot szinte minden szakon kérnek, beszámítják, a törit és a nyelveket is. A fizikát és az infót már nem mindenhol..

Szerintem is a matek lehet a legesélyesebb, egy jó matekos nem középszinten érettségizik :)

De abból érettségizz, ami a legjobban megy, amiből faktra jársz, ami igazán érdekel és jó is vagy belőle.. Nézd meg a tavalyi emelt érettségiket, majd dönts

2009. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!