Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Forrásokból, meg atlasszal...

Forrásokból, meg atlasszal milyen történelem érettségit lehet írni sztetek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 21:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

mindebből nekem tökre az jön le, hogy az egész történelem érettségi nem is a történelem tudás méri fel, hanem az ügyességet, találékonyságot


mennyivel jobb neve lenne már, találékonyság érettségi

2013. máj. 7. 12:46
 12/17 anonim válasza:
azt hiszem 3-as lett a torim csak atlaszbol es forrasokbol :D
2013. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
azért egy kicsit elkezdtem parázni, kb nemtudok semmit, sztem majd szóbelivel fogok vmit javítani rajta
2013. máj. 7. 14:55
 14/17 anonim ***** válasza:
Történelem éretségen ez az új tipusú atlasz is használható?cartographia kiadó a borítóján egy pajzson oroszlán van ilyen narancs sárga színű beleköthetnek hogy újabb kiadás ? csak ez alapján tanultam és írásbeliket néztem nem volt kikötve sose melyik fajtát ebbe beleköthetnek?
2013. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 paradicsom31 válasza:
Hát egy 3-ast össze lehet szedni, de csak akkor, ha a minimális tudásod megvan hozzá. Szóval ne menj el holnap úgy az érettségire, hogy nagy 0 a tudásod... De a kronológia részt ajánlom figyelmedbe, mert abban elég sok dolog benne van. (Még azt is megjegyezném, hogy az atlaszban lévő rajzolt képecskék mellett is szerepel mondjuk az adott "szobor" neve, amit akár belerakhatnak. Például, volt egy olyan érettségi sor, amibe képként berakták a zsidó gyertyatartót. Ha nem tudtuk róla, hogy mi az, akkor a térképből is ki lehet nézni, mert bele vannak rakva a képek.)
2013. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

minimális tudásom az van, de nem tudom mire elég

sosem érdekelt a történelem, de olyat nemcsinálhatok, hogy nem megyek be, mert megbukni nem akarok, vmi 3mas csak összehozok, az ahülyéknek is szokott menni

2013. máj. 7. 18:51
 17/17 anonim ***** válasza:
Én tavaly azt csináltam, hogy atlaszban, amit találtam kikeresgéltem. Évszámokat meg minden, meg a forrást írtam vissza kicsit másképpen az esszébe. xDD :D Egyébként 3as lett.
2013. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!