Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam matekból írásbelin....

Megbuktam matekból írásbelin. Szóbelin nem fognak szívatni azért?

Figyelt kérdés

A matek tanárom elég rendes ember, mindig megadta a kettest, ha látta, hogy halvány fogalmam azért van a feladatról, de megoldani csak segítséggel tudtam.


De azt mondta a szóbelin azért nem fog mindent megmondani, mert bent van több tanár, meg vizsgabiztos.

Nem is tanulás nélkül fogok menni, de azért nem fognak szívatni? Hogy a matektanárom rá akar vezetni, vagy megkérdez valamit, és bele szól a vizsgabiztos, hogy ne segítsen a tanárom, vagy a vizsgabiztos elkezd kérdezgetni? Abban sem vagyok biztos, hogy táblánál kell megcsinálnom, vagy papírra egyedül.


Nem fognak szívatni? Mert matek nagyon nem megy, nem vagok sík hülye, de segítséggel megy inkább.



2013. máj. 27. 14:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Persze. Az elnők még mosolygott is, mikor valami vicceset mondott a matek tanárom.

Mindig poénkodott, hogy oldja a feszültséget. Tök jó volt.

2013. aug. 23. 07:50
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
És hány pontod lett?
2015. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Most ez érettségi volt?
2015. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!