Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóparti Gimnázium, Székesfehér...

Tóparti Gimnázium, Székesfehérvár. Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 19:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 anonim ***** válasza:

19:49 ; 19:51 -es vagyok.


Ja. 4 kötelező olvasmányból csak 1-et vettünk részletesen és csak abból írtunk dolgozatot:S

2010. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/114 anonim válasza:
91%

hmm..igen a Tóparti egy nagyon jó választás annak, aki Fehérvárra jön továbbtanulni. (habár ahogy észrevettem nagyon népszerű lett a Kodó is mostanában)

Minket is tömtek anno ezzel a "mindig van lecke szöveggel", de igazából mára azt veszem észre, hogy alig viszek haza cuccot.Kilencedikben persze rémisztő volt bekerülni, és sokszor megszenvedtem (furcsa érzés a "pörgés") meg tényleg soknak tűnt a házi, de valahogy ahogyan felnősz megszokod és már nem vészes.:)

Nekem inkább az emberek voltak furcsák ..Mindenki nagyon próbál odafigyelni arra mit vesz fel, hogyan néz ki. És az is érdekes volt, hogy hiába néztek ki egyesek nagyon extrémen senki sem szólta meg őket. Ez a mai napig így van. Én is szinte már elnézek ezek felett a dolgok felett.

Nagyon szeretem a rendezvényeket, mert akkor lehet érezni azt az összetartozást^^

Persze van amikor már nagyon eleged lesz az egész maximalizmusból, meg azt gondolod ez csak itt van így, de én ha más suliba járókkal beszélek, náluk is ez van, sőt néha még a Tóparti jobb is :)

Vannak negatívumok, mint mindenhol, de az biztos, hogy tudást ad és ez nem mindegy :D

Remélem jól fogjátok magatokat érezni itt. :)

2010. máj. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/114 anonim ***** válasza:

Kérdező (21:35) Miért, itt nem ellenőrzik a házikat? Hogyhogy van akinél nem csinálod meg? :)


Előzőnek: örülök azoknak amiket írsz :-)

de hogy lehet 0%-os a hasznos válaszírás-arány? :D


a tópartiba készülő =)

2010. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/114 A kérdező kommentje:

pl. van egy tanárom, nem írom hogy ki,de utálja mindenki, mert hiába próbál mindenki igyekezni ...rosszul tanít:( érdekes hogy mindenből 5 ös vagyok, csak nála vannak nehézségeim)

na pl pont nála szoktuk azt csinálni, hogy óra előtt összeül az osztály, és együtt összehozzuk a hf-t

2010. máj. 6. 18:47
 25/114 anonim válasza:

05-02 19:30 és a kérdező: én is jövőre tópartis leszek:D uh valószinüleg évfolyamtársak leszünk:D

Ti mien szakra fogtok járni?:)

2010. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/114 anonim ***** válasza:

előző 14:42 : én 5 évfolyamos reálra :)

Te? =)

2010. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/114 anonim válasza:

18:46 Én textíl és modell tervező-re fogok járni:)

Kár h nem leszünk osztársak , megnyuktató lenne vkit ismerni a művészetisek közül(=

2010. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/114 anonim ***** válasza:
Én is 5 évesre megyek, csak humánra. De ismerek egy lányt aki a művészetire megy grafikus szakra. :)
2010. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/114 A kérdező kommentje:

6 évfolyamos angol spec.

:)

dejó, nem is gondoltam, hogy ilyen sokan vannak tópartisok a GYIK-ON

:)))))

drukkolok nektek, nem kell izgulni=)))))

2010. máj. 8. 16:31
 30/114 anonim válasza:
meg tod mondtani annak a lánynak a nevét?:)
2010. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!