Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérvár, Comenius...

Székesfehérvár, Comenius Kéttannyelvű Gimnázium tapasztalatok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kiváncsi lennék a Comenius gimivel kapcsolatban mindennel.:) Megéri azt a pénzt amit havonta ki kell fizetni??
2010. jan. 29. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Mennyibe kerül? Én nem hallottam róla túl jókat, átlagos alsó szintje a színvonal.
2010. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
24.000-27.000 ft között úgy tudom. Egyéni, szülőkkel megbeszélik. Én viszonylag jókat hallotam.. heti 16 angol óra 5 német. 5év végén anyanyelvi szinten angol középfokú német. Vagy nem jól tudom?:S
2010. jan. 29. 19:46
 3/24 anonim ***** válasza:
Havi majdnem 30 ezer? Ennyit nem ér szerintem, legalábbis amiket hallottam róla. Nem rossz, e egy átlagos gimi mellett ha magántanárhoz jársz nyelvt tanulni még ez sem annyi. Ha már Fehérvár, akkor szerintem Teleki vagy a Ciszterci Gimi.
2010. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Oké,értem,köszi.:D Teleki?! áááh. oda csak a nagyon okosok:D:)
2010. jan. 29. 19:59
 5/24 anonim ***** válasza:
Én telekis vagyok, és annyira nem látok bele a Comeniusba, de nem mondanak róla túl jókat.. Ellenben nálunk is ugyanúgy meg lehet tanulni a nyelveket (+ ha nem megy így, akkor a különtanár sokkal olcsóbb, mint a Comenius havidíja). Mivel a Telekibe egyre kevesebb a jelentkező, bekerülni is egyre könnyebb.
2010. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Értem:) köszönööm!
2010. jan. 29. 21:09
 7/24 anonim válasza:
Első évben 19 angol óra, és 2. évben jön be a 2. idegennyelv ami választható. Olasz, francia, orosz, német, vagy spanyol. Fizika, kémia, média, történelem a 2. évtől angol nyelven. Szerintem ez megéri havi 28 ezerért. :)
2010. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Az én lányom a comeniusba nyár és nagyon jól tudja a nyelvet pedig most 2.kos csak ugyhogy szerintem megéri!!!
2010. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
0%

Az utóbbi időben még rosszabb a helyzet sajnos.

Az osztályközösségek nagyon jók, a kiscsoportos osztályok szintén, az étkezésre nem lehet panasz.

A pedagógusok viszont sokszor pályakezdők és/vagy felkészületlenek.

A kisfiam osztályát például másodikos korukban (alsóban) átvette egy új tanítónő. Az előző tanárnéni egy angyal volt, az új egy rendezetlen magánélettel rendelkező, kétes erkölcsi értékeket felmutató és egyértelműen negatív mintát adó nőszemély lett (egy nős férfi szeretője, a pasit odahordta a suliba, stb. Mindennek tetejébe még az is kiderült róla, hogy a saját gyermekének nevelésére alkalmatlannak találta a válásakor a bíróság, így a gyereke az apukájához került, ennek ellenére itt egy egész osztály közelébe engedik).

Szóval a pedagógusok nagyon nincsenek megválogatva, pedig ennyi pénzből, mint amit tandíjra kifizetünk, a legmakulátlanabb életvitelű és szakmailag legképzettebb tanárokat is alkalmazhatnák.

Ennél sokkal jobb kezekben vannak/lehetnének a gyerekeink más iskolákban!

(én is elvittem a kisfiam ebből a suliból)

2016. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!