Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóparti Gimnázium, Székesfehér...

Tóparti Gimnázium, Székesfehérvár. Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 19:27
 61/114 anonim válasza:
Sziasztok. Tervezem, hogy megyek majd ebbe a suliba is nyílt napra, tudnátok olyanokat mondani ,hogy mennyire kell sokat tanulni ? Milyen dolgok/szabályok vannak, amiket ti szigorúnak tartotok ? :) Előny ,hátrányra gondolok. :) Bocsánat amúgy, hogy csak ide beírok, de úgy látom itt sokan vagytok akik ismerik a sulit.
2010. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/114 anonim ***** válasza:

Én oda járok


Első fél évben / egy évben megbánod, hogy oda jelentkeztél. Legkésőbb félévkor / második év elejére rájössz, hogy mégis jó

2010. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/114 anonim ***** válasza:
én idén vagyok 9.es, és a szűk 2 hónap alatt úgy látom: egyáltalán nemigaz, hogy olyan sokat kellene tanulni. azt mondják, hogy mindig minden órára van írásbeli lecke: ez úgy hülyeség ahogy van. Bár lehet, hogy egy olyan valaki válaszát várnád inkább, aki 4 évfolyamos képzésre jelentkezett, mivel én igazából 0.os vagyok. szóval GYERE IDE, lehetőleg 5 évfolyamos reálra :D
2010. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/114 anonim ***** válasza:
Valaki nem tudja melyik osztály nyerte meg az avatást?
2010. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/114 anonim ***** válasza:

Én is a Tópartiba készülök.

Jó sulinak tünik.

Előkészítőre is járok.. tanárnő nem tünt olyan szimpatikusnak.. de jól tanít.

Először úggy vt h csak a grafikát jelölöm meg ott.. aztán matek tnárom rábeszélt h probáljak meg egy gimit.. és megprobálom.. veszíteni valom nincs, am reál.

Furcsa h h szalad az idő épp ma töltöem ki papirt h hol akarom írni a felvételit.

Am szép a suli környéke is.

Tó.♥

Egyébként most egy kis városi suliba járok és remélem sikerül.

P.S.Á.I.8.a.♥

T.G.& M.Sz.♥

2010. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/114 anonim ***** válasza:
100%

szia!

a 9D nyerte meg, és én voltam ott a tömeggyilkos babi néni, előtte egy nappal meg aki szerelmet vallott :D

2010. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/114 anonim válasza:
Hello! Jelntkezni akarok 6 évfolyamosra a suliba...*-* Milyen a suli.? Tényleg ilyen jó.? Nem tudjátok ki lesz az o.fő.?
2010. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/114 anonim válasza:
Én ötödikes vagyok de nagyon rákattntam arra hogy 6.-ban sikerüljön a flvételi most is megek tanulni.Amugy az egyik ismerősöm odajár nagyon jó suli.
2011. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 anonim ***** válasza:
Én most vagyok itt 7-edikes,tök jó suli amúgy
2011. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/114 anonim ***** válasza:
Kire szavaztatok ma?:D
2011. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!