Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóparti Gimnázium, Székesfehér...

Tóparti Gimnázium, Székesfehérvár. Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 19:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/114 anonim ***** válasza:
100%
Én is Tópartis voltam. Jó suli. Egy percig sem bántam meg, hogy ott érettségiztem. (-: Humán 5 évfolyamoson voltam. Talán ez az egyetlen, amit megbántam. Szerintem jobban is ki lehetett volna használni azt az 5 évet (már ami az oktatást illeti, első évben ugyanis semmit nem csináltunk). Amúgy a tanárok jók és rendesek és segítőkészek. Rónyai tanár úr előkészítőjire úgy jártam be, hogy nem jelentkeztem rá, csak úgy bejártam. Rendes volt tőle, hogy "elviselt". XD
2010. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/114 anonim ***** válasza:
Én most megyek a Tópartra 5 éves humánra és Fekete Zoltán lesz az osztályfőnököm. Mit tudtok róla? Milyen szakos? Jó fej? Írjatok, kérlek!
2010. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/114 A kérdező kommentje:
Az egyik legjobb tanár, nagyon szerencsés vagy:)
2010. aug. 28. 09:38
 44/114 A kérdező kommentje:
nekünk törit tart, annyira jól jártál hidd el, sokan lesznek rátok irigyek:D
2010. aug. 28. 09:39
 45/114 anonim ***** válasza:
Kérlek mesélj róla! :D Úgy izgulok... Ő az, akinek a feje tetején hosszú a haja és copfba fogja, oldalt pedig rövid haja van? Csak jó fej, vagy jó fej és jó tanár is? :D (Bocsi, de nagyon izgulok...:$)
2010. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/114 anonim ***** válasza:
És amúgy hányadikas leszel? Ide fogsz még járni? Hogy hívnak? :D
2010. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/114 anonim ***** válasza:
A tanár engem is érdekelne, mert én is abba az osztályba leszek, humánon. :D ^^ De eléggé megkönnyebbülés, hogy azt mondjátok, jó.
2010. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/114 A kérdező kommentje:
légyszi írjatok priviben egy üzit, mert nem szeretnék mindent kiírni ide:D
2010. aug. 29. 11:59
 49/114 anonim ***** válasza:
100%
Üdv! Aki az ötévesre ment: apukám, jól megszívtad! :D Persze ez nem igaz, mert csak én szívtam meg, az osztályfőnökünk miatt. Az első év király az ötévesen, a többin is át lehet jutni valahogy. Feka Zoli nagyon nagy arc, etikát meg filozófiát tanított nekem, ő mint tanár, és mint ember is a helyén van nagyon. Vannak még jó tanárok, meg olyanok is, akiket sajnálok, hogy ez évtől (ha jól tudom) már pont nem lesznek ott (pl. Dr. Szalai Károly, akármi akármit mond, ő kemény arc). Vannak, akik ha tanítanak, akkor meg fognak szívatni, mint paraszt a berváját. Fincsi karácsonyi dolgozatok, ötös-egyes dolgozat és ehhez hasonlók. Van olyan tanár, akinél nem vicc, tényleg van ilyen. De általában a tanárok ill. az igazgató úr csak akkor fogják utálni a képedet, ha bunkó vagy, vagy nagyképű, és nincs benned semmi tisztelet. Ha látják az igyekezetet, meg hogy tisztességes gyerek vagy, akkor szinte biztos segítenek. Nekem furcsa volt a Tópartiban az általános iskola után, hogy emberként kezeltek, nem gond odamenni egy tanárhoz és beszélgetni vele... Alapvetően jó hely. Ha szeretsz kultúrfiatalnak látszani reggeltől délutánig, esténként és hétvégéken pedig a mocsokig részegedni, akkor sok rokonlélekre fogsz lelni. De ha nem vagy ilyen, netán megveted az alkoholt és a drogokat, hát akkor is meg fogod találni azt a pár embert, akivel elvagy. Az biztos, hogy külsőre minden flottul működik, és százalékokban, statisztikákban a Tóparti hozza a maximumot sokszor országos szinten is. Nem rossz hely. Tartással és gerinccel is végig lehet játszani, meg nélküle is, ha a jó arcodat mutatod. Sok sikert mindenkinek! Aztán nem ám tanulni, még hogy házi feladat! Gimnazisták vagytok, ez nem alsó tagozat. :P
2010. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/114 anonim ***** válasza:
Várj! (előző) Komolyan az apukád, vagy csak szívatsz?:O Ha nem szívatsz, akkor ki? Amúgy köszi a sok mindent: :P
2010. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!