Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb jogászképzés...

Melyik a legjobb jogászképzés Magyarországon? Én miért gondolod úgy, ahogy gondolod a dolgot? Indokokat is kérek.

Figyelt kérdés
Rengeteg hozzászólásban olvasom hogy ki mit tart jónak, legjobbnak, de a hivatalos rangsorral az köszönő viszonyban sincs. Vajon miért?

2013. jún. 17. 08:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egyetem alapján szelektálnak, ez a végzés után max. öt évig érv. Utána a többi a pályaíveden múlik. Tapasztalataim szerint már hallgatóként is lehet rengeteg mindent önállóan tanulni, hozzáolvasni stb. "A mesterek csak az ajtót nyitják ki, de belépni neked kell." Az ELTE brand versus valóság megér egy misét. Nem egy ember lett a "csak az ELTE" jelszó kárvallottja.
2015. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az elte-ájk a legszarabb manapság. Öreg, komcsi "tanárok" próbálnak oktatni, de vagy nem tudnak, vagy nem is akarnak. Nagyon sok pofára osztályozás megy, nem ajánlom senkinek sem, igaz MO-n szerintem nincs is jó jogászképzés ilyen feudális viszonyok között. Akit érdekel jog, tanuljon külföldön, többet ér.
2016. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!