Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 284 ponttal van esélyem...

284 ponttal van esélyem turizmusra bekerülni? (költségtérítésesre BGF/BKF) Valakinek lett még hasonló pontja? :D Akik ide jelentkeztek hány pontjuk lett?

Figyelt kérdés

BGF -re szeretnék de most vettem észre hogy tavaly 293 pont volt a ponthatár kötségtérítés turizmus vendéglátásra... én eddig teljesen abban a hitben éltem hogy 240 volt. :D na mindegy.... második helyre pedig BKF-et jelöltem...

nektek hány pontotok lett? elsősorban azokat kérdezem akik költségtérítésesre jelentkeztek.



2013. júl. 11. 14:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
42%

Húha, komoly tanuló lehetsz...


a biztonság kedvéért azért begyűjtesz mellé egy büfé szakos diplomát is. Kiváló életpályának nézünk elébe :)

2013. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a leszólást, de érdekes módon a gimnáziumba ahova jártam 4 osztályból 3-ban mindenkinek hasonló sőt még rosszabb eredményei lettek. :)hozzátenném matekon kívül mindenem négyes.:) Nem lehet mindenkinek 400-on felüli pontja és 2 nyelvizsgája :)
2013. júl. 11. 14:53
 3/34 anonim ***** válasza:
63%
Lehet többre megy vele, mint a te gyári munkás állásoddal...
2013. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg nem, de egy 3.5-ös átlagot meg egy nyelvvizsgát azért el lehet érni még annak is, aki agyilag kicsit visszamaradott.. és az már bőven 300 feletti pontot eredményez.
2013. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
sajnos az élő példa amit én a környezetemben tapasztalok egyáltalán nem ez. és említettem hogy az érettségim mindenből 4 kivéve a matekot. és a négyesek sem pont 60%-os négyesek hanem 66,76%...
2013. júl. 11. 14:58
 6/34 A kérdező kommentje:
ha az agyilag visszamaradotatt rám értetted akkor te aztán télleg nagyon okos lehetsz. Emelett pedig lehet hogy az írásbeli vizsgáim nem sikerültek valami fényesen,de a szóbeliket egy tantárgy kivételével max - ponttal teljesítettem és egyedül én kaptam az osztályomban 5-tantárgyból(mert ennyiből szóbeliztem) 4-ből külön dicséretet a feleletemért.
2013. júl. 11. 15:01
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem leszólásból, de jól átgondoltad/átgondoltátok otthon, hogy egy ilyen diplomáért fizettek? Iszonyú telítettség van, elhelyezkedni ismerettség nélkül majdnem hogy esélytelen. Én a helyedben inkább OKJ-re mennék, ha van valami, ami megfelel az érdeklődésednek és elhelyezkedés szempontjából sem indulsz akkora hátránnyal, mint ezzel.
2013. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
51%

Az alábbi helyesírási szarvashibád nem elütés eredménye. (az elütés csak figyelmetlenség, vagy kapkodás) Ez a hiba viszont elgondolkoztató, nem a 284 pontos felvételi eredményed. "aztán télleg nagyon okos lehetsz"

Kijavítanád a hibát?

Kérdésedre a válaszom az, hogy a felvi statisztikák alapján a BGF nem elérhető számodra, de a BKF-re simán felvesznek.

2013. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Nekem 298 pontom lett, de nekem BKF (turizmus) van az első helyen BGF pedig a 2.:D
2013. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

OKOSOK -okosok mindenütt. mostmár télleg kezdek megijedni hogy nekem van egyedül ennyi pontom. :D

Sajnos csak ez a szak érdekel a többi egyáltalán nem, tudom hogy mindenki ide jelentkezik stb de ha egyszer télleg csak ez érdekel..

2013. júl. 11. 15:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!