Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 284 ponttal van esélyem...

284 ponttal van esélyem turizmusra bekerülni? (költségtérítésesre BGF/BKF) Valakinek lett még hasonló pontja? :D Akik ide jelentkeztek hány pontjuk lett?

Figyelt kérdés

BGF -re szeretnék de most vettem észre hogy tavaly 293 pont volt a ponthatár kötségtérítés turizmus vendéglátásra... én eddig teljesen abban a hitben éltem hogy 240 volt. :D na mindegy.... második helyre pedig BKF-et jelöltem...

nektek hány pontotok lett? elsősorban azokat kérdezem akik költségtérítésesre jelentkeztek.



2013. júl. 11. 14:41
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

420

Egyébként szerintem van esélyed.

2013. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, melyik településen volt a sulid?
2013. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Én annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nem attól függ valaki, hogy hány pontja lett, mert mikor már a kezedben lesz a diploma senkit sem fog érdekelni, hogy hány ponttal kerültél be, viszont az, hogy még nincs egy nyelvvizsgád sem az elég nagy hátrány, mivel az alapképzés 3 éves (+fél év gyakorlat), tehát neked, 2 db középfokú szakmai nyelvvizsgát kell tegyél (az egyiket ki lehet váltani felsősokúval), mert ezek nélkül nincs diploma. Sok-sok kitartást kívánok neked az egyetemi éveid alatt. :)


II.éves tv hallgató

2013. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
*TÉNYLEG
2014. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!