Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 284 ponttal van esélyem...

284 ponttal van esélyem turizmusra bekerülni? (költségtérítésesre BGF/BKF) Valakinek lett még hasonló pontja? :D Akik ide jelentkeztek hány pontjuk lett?

Figyelt kérdés

BGF -re szeretnék de most vettem észre hogy tavaly 293 pont volt a ponthatár kötségtérítés turizmus vendéglátásra... én eddig teljesen abban a hitben éltem hogy 240 volt. :D na mindegy.... második helyre pedig BKF-et jelöltem...

nektek hány pontotok lett? elsősorban azokat kérdezem akik költségtérítésesre jelentkeztek.



2013. júl. 11. 14:41
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
69%

Attól mert valakinek 300 alatt van a pontja nem jelenti azt, hogy nem lenne a felsőoktatásba való. Nekem is a pontom alulról veri a 300-at és nem tartom égőnek és bízom benne, hogy felvesznek oda ahova szeretném. A másik pedig az, hogy több kitűnőre érettségizett diákot ismerek akik a csodás jegyeik mellett életképtelenek, és ha már nem az állandó tanulásról szól az élet nem tudnak magukkal mit kezdeni (akinek nem inge ne vegye magára). Az átlagom mindig 4 felett volt és sosem haltam bele a tanulásba. Szerintem még ha az ember nem is kitűnő tanuló, de talpraesett és ügyes akkor ugyan annyi eséllyel indul az egyetemen és az életben, mert ott már nem a magyar jegyet nézik majd hanem, hogy egy helyzetből mit tudsz kihozni.

Mindenkinek sok sikert a felvételihez :))

2013. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nekem 330 pontom van, nekem is a BGF turizmus-vendéglátás van első helyen. Én úgy érzem, hogy már engem sem vesznek fel, amit megértek, mert sajnos ez sem valami sok pont belátom :(
2013. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
365 pontot mondanak előzetesen, erre kell számítani. :(
2013. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Utolsó, megkérdezhetem hogy ezt ki mondja előzetesen?
2013. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

[link]

Bocs, 465 a pont, de ez még rosszabb, nem is étem , hogy jöhet ki ennyi. pl. két tárgyból van 100%, az 400 pont, plusz egy emeltért adnak plussz pontot, azt hiszem 50 -et, de ez is kevés, hogy jön ki akkor a 465?

2013. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Vagy két emeltet teszel, vagy olyan nyelvből csinálsz nyelvvizsgát, amiből nem tettél emeltszintű érettségit.
2013. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Ember, ez állami...


a kérdező meg a költségtérítésesért teper :D

2013. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
A 465 csak az államira vonatkozik mint bekerülései minimum. Az költséges szakoknál 240 a bekerülési minimum, a többi a jelentkezőkön múlik, szerintem csökkenni fognak a pontok abból kiindulva hogy idén összességében kevesebben jelentkeztek, persze egyes szakoknál elmozdulhat fölfelé is a ponthatár, de nem ez lesz a jellemző.
2013. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
86%-os, tudjuk mennyi a ponthatár államira, de itt költségtérítésesről volt szó, "bocs" :D
2013. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
igen a költségtérítéses pontokra vagyok én is már kíváncsi.... :D
2013. júl. 18. 22:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!