Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a törvényről, hogy szeptembertől kötelező lesz általános iskolába délután 4 óráig maradni?

Figyelt kérdés
Mi lesz a bejárokkal, akik távolabbi falvakból járnak be a városba, és nem lesz busz amivel hazamehetnének, vagy a 6-7 éves kisgyerekekkel akiknek egyedül kell hazajárni télen amikor 4 órakor már sötétedik? És azzal aki nem eszik a menzán, mert nem akarnak 10 ezer forintot pocsék, káros ételért otthagyni? Hogyfog majd egy alsós, vagy akár felsős kibírni 8 órát a padban? A tanárok is sokkal feszültebbek, türelmetlenebbek, fáradtabbak lesznek, tanítani sem tudnak majd úgy!

2013. aug. 10. 16:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
56%
És,ez engem úgy háborít fel,hogy nincs gyermekem és nem is szeretnék,de teljesen megértem a gyerekes családok,emberek felháborodását.
2013. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
49%
A tulajdonnév kisbetűvel írása helyesírási hiba. Magyarország pedig tudtommal tulajdonnévnek számít. Továbbra is fenntartom a véleményemet, akinek ilyen helyesírása van, inkább örüljön, hogy több órája lesz. Talán megtanul helyesen írni.
2013. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"Én nem kívánnám ezt a következő generációnak,a felesleges terhelést,szenvedést,mert ez az."


Na jó, ez már egy kicsit sok. Idáig mindenhol az ment, hogy túl sok a diplomás ember, már alig vannak szakemberek. Most meg az van napirenden, hogy agyon vannak hajszolva az emberek. Le se tagadhatod, hogy magyar vagy... Sehogy se felel meg.

2013. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Nem látom az összefüggést abban,amit írtál.

Másrészt itt most az általános iskoláról van szó,nem a felső oktatásról....


A lényeg,hogy azt akarják,hogy már gyerek korban szokják meg az agyonhajszolást,hogy majd felnőttként ez természetes legyen és az ő kölykeikre dolgozz.

2013. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Hidd el a természet alapvetően szelektál,olyan soha nem lesz,hogy csak diplomások lesznek,a lényeg,hogy egyik kategória sincs megfizetve.Ilyen országban megengedhetetlen,hogy egyesesek 10szer, 20szor többet keressenek,mint mások.Ha mindenki minimum 200 felett keresne,még az utcaseprő is,akkor senki nem sajnálná a politikusoktól a havi 1-2 millát,de amíg ezt nem tudják előteremteni,addig ne keressenek ennyit,és az a baj,hogy még többet akarnak ennél is.
2013. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:

Ennek megtapasztaltuk következményeit:

- a napközit megúsztam heti 5 edzésem miatt, ami bár igazából 3 és nem mindennap van de ehhez az iskolának semmi köze. szépen haza jártam órák után ahogy az iskola 90% így csak az maradt aki akart. jófej az igazgatónk :D.de amúgy napközibe mindent lehet csak tanulni nem, otthon sokkal hatékonyabb!

- tesink viszont durva volt heti 3 óra, nem az óraszámmal volt/van a baj hanem hogy télen -20°nem kellemes kint ácsorogni az udvaron mikor még a pályákat is hó lepi. egész télen beteg voltam :/ emiatt!

de ezt még mi 7.-esek valahogy elviseltük de mi van az első osztályosokkal akik szintén heti 5ből 3 órát kint voltak.

nem tudom mit gondolt hoffmann rózsa, de igazán kipróbálhatná milyen is ez a diák élet

2014. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Már középiskolában is kötelező szinte,a 8 órás napokkal.Nem tudom mire jó ez,hogy ne lehessen leérettségizni?
2014. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

A cél,hogy az embereket már annyira lefárasszák gyerekkorban,hogy ne érdekelje őket a közélet.

Bármit meglehet majd velük csinálni,mert idejük nem lesz gondolkodni.

2014. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Brandoneee20 Hát van benne valami,s az is a baj,hogy egészséges életmód cím szó alatt mindennapos a testnevelés,közben meg 8 órás szellemileg kifárasztás van az iskolákban.Így lesz az ember kedvtelen,nyűgős,fáradt.Csak akkor minek a mindennapos testnevelés,ha még azokon az órákon is nyektetik az embert,mert,hogy a labdajátékoktól nem lesz fitt az ember,az is biztos.
2014. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Az egy kamu.


Az egészséges életmódot luxusnak akarják,hogy csak a felső rétegnek legyen elérhető.

A rabszolgáknak ne.


Csak az a szomorú,hogy vannak a felső rétegben,akiknek igényük sincs az egészségre,a pénzt csak a káros dolgok ra való elköltésben látják,pia,cigi.

Meg az öltözködésben,milyen autóm van,milyen házam,én ezt csak simán f-szverésnek hívom.


Komolyan mondom,ha Schobert Norbi lenne a miniszterelnök jobb lenne az egészségünknek:D

2014. okt. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!