Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek normális ha az...

Szerintetek normális ha az egyik tanárom folyamatosan azt mondja mindenkire, hogy te szerencsétlen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egy egy fiatal csaj, ugyanezt csinálta, mégis mindenki rajongott érte (kivéve engem, hehe). Én külön titulust is kaptam, én voltam a debil, akinek kisegítőben lett volna a helye.
2009. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valahogy meg kellene neki mondani, hogy ez rosszul esik annak, akire mondja. Akár vicces formában is: pl. nem vagyok szerencsétlen, tegnap nyertem a lottón...
2009. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a töritanár állandó megjegyzése volt, hogy "agyilag selejt":D
2009. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

NEM!!!

A tanár nem tehet a diákokra olyan megjegyzéseket, amivel rombolja az önbizalmukat, márpedig ez a jelző önbizalom-romboló!!!


Én panaszt tennék rá az osztályfőnöknél, a szüleimnél, a DÖK-nél, a Szülői Munkaközösségnél, az Igazgatónál, stb...


NEM VAGYTOK SZERENCSÉTLENEK!!! 8-[


Azért jártok iskolába, hogy okosodjatok, ez a kretén tanár sem volt sokkal okosabb ennyi idős korában (szerintem ennyire sem, mert a hülye csak a tanárságig vitte, ő sem lett Nobel-díjas atomtudós!)...


Ne hagyjátok magatokat ledegradálni, undorító és gyomorforgató, hogy egy ilyen kretén állat rombolja a gyerekeink önbizalmát az iskolában!!!


Huhhh, baromira felidegesítettem magam!

Ha a gyerekem tanára merészelne ilyet, holnap már mennék is az igazgatóhoz és körbenézhetné magát!!! 8-[

2009. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Mindenkinél ott a mobilja : tessék felvenni a tanár degradáló szavait és ezzel bizonyítani, hogyan beszél a tanítványaival!


Az ilyen nem való tanárnak megérdemli, ha kirúgják!!!

2009. okt. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj az osztályfőnököddel,ha nem veszi komolyan a problémát, akkor a szüleidet kérd meg,hogy beszéljenek az ofőddel.


valaki aki nem lett atomtudós, csak a tanárságig vitte...

2009. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnök nem vesz minket komolyan. Volt aki már felvette mobilra, de ő lett megbüntetve miatta.
2009. okt. 27. 23:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a matektanár volt tapló. Nem értettem a matekot, mondtam neki, erre azt válaszolta, hogy akkor menjek esti gimnáziumba, elmondtam ofőnek, ő meg azt mondta, hogy biztos csak viccelt... egész biztos. Nincs más, tűrd:S
2009. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is a matektanár ilyen, szólunk neki, hogy nem értjük az anyagot erre: nem érti, hogy ilyen hülyék mit keresnek ebben az iskolában, meg hogy nem vagyunk normálisak olyan baromságokat írunk a dolgozatba (ráadásul biosz szak és erre mondja, hogy mit keresünk a suliban, mert ha valami matekos suli lenne akkor ok de...)Mi is szóltunk ofőnek aztán mi lettünk lebaszva, hogy akkor figyeljünk órán és érteni fogjuk és nem lesz ilyen, de ha egyszerűen nem értjük hiába figyelünk...inkább nem szólunk semmit mert múltkor is visszaszóltam, hogy nem kéne így beszélni velünk erre elvette az ellenőrzőmet!!! De lehet te ofőd vagy igazgatód normális szóljatok neki, egy próbálkozást akkor is megér!!! sok sikert!
2009. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztosan a felesége is ezt mondja neki állandóan. Tulajdonképpen ezek a gesztenye emberek, tanárban külön kellemetlen.
2009. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!