Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nem jut normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jut normális srác? És miért vagyok ilyen szerencsétlen? Gáz vagyok?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.

És nekem eddig csak gázos barátaim voltak:S

Eddig 3sráccal jártam, de az első nagyon papucs volt, megszólalni sem mert sehol, a 2.megcsalt, a 3.meg 20évesen még mindig az érettségit akarta megszerezni mert kb 2xbukott és így sem volt életcélja, és még munkája sem.


Annyira el vagyok keseredve, oké hogy előttem az élet, de nekem sosem lehet normális barátom?:(

Aki menő és olyan igazán pasis, akinek van életcélja és tudja mit szeretne.

Nem pedig egy lúzer.


Nem hiszem hogy gáz lennék. A stílusomat tekintve sportosan vagyok nőies. De amikor kell tudok alkalomhoz illően öltözni, sminkelni.

Suliba nomrálisan öltözöm, világos vagy épp sötétebb farmer, tornacsuka, mesefigurás polo, agy pulcsi, kapucnis pulcsik, kendők stb.

A hajam sötétbarna, enyhén göndör, váll alá érő.

Kb 168magas vagyok és kb. 55kg.

Igényesnek tartom magam, és megtehetném hogy sznob módon öltözködjek, de nem az én stílusom. Nem vagyunk gazdagok, de azért énis rázhatnám a rongyot mint sok más divat p*csa.

Butának sem tartom magam, az átlagom 4,2.


2010. szept. 26. 20:14
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

poénos vagyok meg minden.

És mások szerint szép is, de én nem tartom magam egy nagy eresztésnek.



De miért nem lehet egy menő pasim és miért csak a nyomik találnak be ismerkedésnél is?:S

2010. szept. 26. 20:16
 2/26 anonim ***** válasza:
Lányegtelen,hogy hogy nézel ki,ha ennyire rosszul választasz. Nem kellene ennyire eröltetni a kapcsolatokat,magad is látod az eredményt. 18 évesen a korosztályodbeli fiúktól ne várj túl sok felnőttes viselkedést, tisztelet a kivételeknek természetesen. Először magadban kellene rendezni a dolgot,mert végülis te választottad őket és nem az van,hogy "ez jutott". Nem kényszerítette rád őket senki. Válassz körültekintőbben!
2010. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

igazad van!!

köszi:)

De az a baj hogy a menő srácok meg sem találnak ismerkedés szempontjából sem. Olyan mintha nem mernének közeledni

2010. szept. 26. 20:21
 4/26 anonim ***** válasza:

marha rossz afelfogásod azért.

Nem menő pasi kell, hanem olyan akit szeretsz. Nem attól leszel okos h négyes az átlagod. az is egy fajta okosság, de párkapcsolatban nem oskra mész vele. persze elhiszem h ténylego kosvagy, de akkoris: gondolj bele. a legnagyobb problémád hoyg nem menő a pasid...

2010. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Figyelj te választottad őket akkor mit siránkozol? Tudtad akkor is hogy milyenek, nem? Nem erőszakolták rád őket, nem? Válassz menőbbet és el van intézve. Az téged minősít hogy kit választasz és nem őket. Én rá sem tudnék olyanra nézni aki ilyen nem hogy járni vele.
2010. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

a menőt arra értem hogy igazán férfias.

NEM tutyimutyi, nem nyápic, és nem céltalan.

Hanem egy normális ép elméjű és egyéniségű pali

2010. szept. 26. 20:23
 7/26 anonim ***** válasza:

Mien srác kell neked linkelj már képet.. Még a végén én leszek a nekedvaló.. Különben is nem h örülnél annak h nem lator a hapsid aki félrelép meg hazudozik.

18/F

2010. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szia! Én kíváncsi lennék rád! Nem férfi vagyok,de ha küldesz magadról 1 képet,szívesen alkotok véleményt rólad! Üdv. 26/nő
2010. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

pont ilyen vagyok énis és még a hajunk is egyforma:D

vagz én 16 vagyok.

és még nekem sem jutott senki aki normális lenne.jelentkező eddig akadt egy pár,de én elutasítottam őket,mert sznobok voltak ők is.jelen pillanatban meg olyan helyzetben vagyok hogz tetszem egz nagyon kedves fiúnak,és ő is nekem csak mégis van valami ami miatt nem lehetünk eggyütt :S hát ey van...de ne aggódj,mindenkinek eljön az életében a nagy szereleeem :D pont nekünk ne?:O

dehogynem :D

2010. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
bocs a helyesírásért :S kicsit elrontottam a billt
2010. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!