Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ciki az anyukám?

Szerintetek ciki az anyukám?

Figyelt kérdés
Egész nap orditattja a zenét,iszik,ha rászólok ordibál,úgy viselkedik mint egy kamasz én takarítok utána mert apukámat nem látjuk egész nap.Még csak 16 leszek nem bírom ezt ráadásul még ott a kisöcsém is akire vigyáznom kell.

2013. aug. 13. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Röviden: igen, ciki! Egyáltalán, normális a te mamád? Vagy már elitta az agyát?
2013. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy mondjam meg neki...
2013. aug. 13. 17:59
 3/10 anonim válasza:
86%
Muszáj lesz vele megbeszélned mert ez nem normális dolog (már bocsánat).
2013. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
81%
Szerintem ez nem normális próbálj beszélni az apáddal vagy valamelyik rokonoddal.
2013. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Az apukád tud róla? A nagyinak mondjad néha lepje meg a látgatásával!
2013. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
66%
Szólj a nagyidnak,hogy néha látogassa meg anyukádat. Mond el apukádnak. És próbálj meg beszélni édesanyáddal. :)
2013. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan az a normális viselkedés, h egy 16 éves lány már rendesen besegít a háztartásban. De besegít! Nem az iszákos anyja helyett csinálja!

Panaszkodjál szépen apukádnak, nevelje meg a feleségét.

Szeptemberben, ha ez a dolog nem változott, iskolában keresd fel a családsegítőt.

2013. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nincs így rendben.Anyu alkoholista és teljesen szétesett.Családsegítőnél kérj segítséget,hátha menthető még az anyád.
2013. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén...sajnállak ez ügyben.Mindig sajnáltam azokat, akiknek iszákos anyjuk/ apjuk van! Beszélj vele, beszélj az apáddal, akivel csak tudsz!!! Egyébként gratu hozzá, hogy jóformán te vezeted a háztartást és vigyázol az öcsédre!!!
2014. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

rettenestes milyne szülők vannak

megoldod valahogy sok erőt kívánok!

2015. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!