Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik legnehezebb tantárgy?

Kukszi666 kérdése:

Melyik legnehezebb tantárgy?

Figyelt kérdés
Sziasztok én most megyek 7.-be és hát jönnek a új tantárgyak.Én jó tanuló vagyok de nem hiszem hogy könnyük lennének.Legnehezebb a kémia vagy a biológia?

2013. aug. 31. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kémia, fizika, matek.
2013. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A legnehezebb a magyar, drága. XD


A kémia és a biológia közül egyértelműen a kémia nehezebb. A biológia sok mindenkinek szokott a kedvence lenni. De ez tanártól is függ...

2013. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet így egyből megmondani. Van aki reál beállítottságú, van aki pedig humán. Mondjuk az szerintem nagyon kérdéses, hogy milyen 7. osztályba mész. Általános iskolában vagy Gimnáziumban. Mert az általános sulikat szerintem alapvetően lehet hanyagolni, az egyáltalán nem nehéz.

Ha gimiben kezded meg a 7. évfolyamot, akkor ott már lehet 1-2 érdekes szituáció. Tanárfüggő az egész. Én általánosban nem igen szerettem a történelmet, mert uncsi volt a tanár. Itt gimiben szerintem megkaptuk a főnyereményt a töritanárok közül, így megszerettem és szerencsére tudom is, hogy mi-mikor és miért volt. :)

2013. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kemia.. de ez egyen fuggo :) ne felj, menni fog az :)
2013. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Magyar. Komolyan. A kémiából, biológiából és fizikából nem tanultok még kb. semmit (legalábbis én mindent tudtam amikor hetedikes voltam). A matek rohadt könnyű, logikusan épül fel. Info, vizu, föci, ének, tesi, angol elhanyagolható problémát jelent hacsak nem f@#&?fej a tanár. A törit én szeretem, bár az egy kicsit nehéz.
2013. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Emlékszem 7.-ben nagyon féltem a kémiától, most meg a kedvencem, emelt szintű érettségire készülök belőle. :)

Amúgy általánosban nekünk a biosz volt nehezebb, de csak a tanár miatt.

2013. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A biosz nem nehéz
2013. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kémia és a biológia sem nehéz, ha leülsz és próbálod értelmezni. Természetesen nagyobb erőfeszítést igényel, mint pl. a magyar vagy a történelem, de mindez eredményezi a sikerélményt. :)
2013. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én általánosba járok köszönöm a válaszokat:)
2013. szept. 1. 09:50
 10/12 anonim ***** válasza:

héj!

nekem a kedvencem a biosz és kémia, valamint a matek

a törit kicsit untam

a magyar irod és nyelvtan jól ment,meg a nyelvek

amikor 7.es voltam sokkal kevesebb tanulni,mint gimiben..

szóval előre megítélni egy tárgyat,hogy mondjuk a kémia nehéz hülyeség...

2013. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!