Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem Informatik...

A Debreceni Egyetem Informatika karán kötelező a testnevelés?

Figyelt kérdés

Most leszek első éves hallgató és már megtaláltam a TEK órarendjét: [link]

Viszont, a kari testnevelésről nem találtam konkrét információt. Hány féléven keresztül kell felvenni? Ha esetleg nem veszek fel egyet sem, akkor lehet belőle probléma, elvégre 0 kredites? Ja és a Neptunon, hogy lehet felvenni őket? Csak az intézményi tárgyaknál találtam különböző sportágakat, de gondolom ezek nem csak a TEK-eseknek van?

Bocs a sok kérdésért, csak ezt nem nagyon értem.



2013. szept. 10. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összes karon kötelező a tesi. Alapképzésen 2 félév, mesterképzésen 1. Az intézményi tárgyaknál van olyan hogy testnevelés, lehet jó sok kurzus közül választani. Az elején csak, a saját centrumodnak (TEK, OEC, AGTC) megfelelő kurzust választhatsz, aztán az első óra után neptunról ledobják azokat akik nem jelentek meg és egy bizonyos időpont után már az összes kurzus közül lehet választani ha esetleg még marad hely.
2013. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az intézményi tárgyaknál több különböző kódszámú Testnevelés nevű tárgy van. Tehát ezekre mindegyikre lehet jelentkezni, attól függően, hogy milyen időpont felel meg nekem? Csak azért kérdezem mert a testnevelés kulcsszóra több más tárgyat is megjelenít, pl.: Gyógytestnevelés, Testnevelés 3.

[link]

De akkor honnan tudom, hogy milyen sportról van szó pl.:foci, tenisz, úszás stb.? Mert az általam belinkelt órarendben időpont szerint vannak rendezve a sportágak.

2013. szept. 10. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Az IN001 kódszámú tárgyra kattints rá és akkor megjeleníti a kurzusokat.
2013. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy mindegyikre lehet jelentkezni. Én tavaly ősszel csináltam tesit, akkor SI-001 volt a kódja, de lehet hogy változott.
2013. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól van, köszi
2018. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor a mezgazd karon

is van

2018. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!