Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már beiratkoztam az egyetem...

Ha már beiratkoztam az egyetemre, de mégsem tudom elkezdeni, kiiratkozhatok?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, vidékről mentem volna fel Pestre dolgozni, közben levelezőn jártam volna, és mellette egy munka is kilátásban volt, de sajnos mégsem lett belőle semmi. Így pedig nem tudok elkezdeni az iskolát. Költségtérítéses lenne, még nem fizettem be az első részletet, de beiratkoztam... Mit kell tennem most? Kihez forduljak?
2013. szept. 13. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmész a TO-ra és kiiratkozol. Akármikor megteheted.
2013. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


És a pénzt nem fogják behajtani? Mert még egy órán sem voltam, abban reménykedtem, megoldódnak a problémáim, de nem jött össze. Nem fognak kekeckedni?

2013. szept. 13. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem fognak kekeckedni. Attól, hogy nem jársz be órára számukra ugyan olyan költségtérítéses hallgató vagy, mint aki bejár. Ne húzd ezt a dolgot sokáig, mert simán behajthatják rajtad akár az egész fél éves tandíjat.
2013. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Vagy passziváltatsz (két félévet).

Ésjövőre elkezded.

Ha kiiratkozol, akkor teljesen újra kell felvételizned, ha mégis elakarnád valamikor kezdeni.

2013. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg felvételizz újra jövőre, de államira.

Hátha fölvesznek.

2013. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beállítottad a státuszodat aktívra? Nálunk úgy van, hogy ilyen esetben a tandíj 1/3 részét hajtja be az iskola.
2013. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, sajna már beállítottam.

Melyik iskola ez, amelyik behajtja?

2013. szept. 14. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor jobb, ha kiiratkozol (neghogy fizetned kelljen)

Aztán jelentkezel jövőre államira-

2013. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem a suli honlapján, elvileg nem köteleznek majd a fizetésre.
2013. szept. 14. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!