Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen esetekben rúghatnak ki...

Milyen esetekben rúghatnak ki valakit egy óvodából? ( amennyiben az óvoda a munkahely)

Figyelt kérdés
minden lehetőséget kérek írjatok le, ami az eszetekbe jut
2013. okt. 19. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Te vagy az a dadus, aki nem tudott elaltatni két gyereket?


Amúgy elég rá egy személyes nem tetszés is, okot fognak találni a kirúgásra... pld. létszámleépítés, összevonás, csoport megszüntetés.

2013. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Édesanyám dadusként dolgozott egy óvodában. Azért rúgták ki, mert túl közvetlen, kedves volt a gyerekekkel és a szülőkkel, és túlságosan jól kijött velük. És ezt a főnöke meg is mondta neki, hogy nem nézte jó szemmel. Viccen kívül mondtam ezt. Sajnos vannak ilyen emberek.
2013. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szóval most már biztos.
2013. okt. 19. 23:28
 4/13 anonim válasza:
Ha nem elég indok a kirúgáshoz az a dolog, amit csinált, de ami miatt elhatározták, hogy mennie kell, akkor találnak más indokot. Többnyire létszámleépítés címszó alatt.
2013. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Létszámleépítéssel azért nem küldenek el senkit, mert akkor nem vehetnek fel a helyére mást, itt a kórház próbálkozott így kirúgni alkoholista beteghordót, mert melóban nem ivott, de másnaposan járt be. Beperelte a kórházat, és nyert, vissza kellett venni. Azóta közalk állásból nagyon figyelnek, hogy ne létszámleépítés legyen az indok.

Egyszerűen megkeresik a munkaköri leírásában azt a pontot, aminek nem felelt meg a viselkedése, munkája, és arra hivatkozva el lehet küldeni.

2013. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi a biztos?

Rólad van szó?

2013. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

az, hogy rólam van szó, és hogy én írtam ki ezt a kérdést is. Nem akartam, hogy kiderüljön, de látom hogy már nagyon nyilvánvaló.

És igen, már minden megfordult a fejemben, de ötletem nincs mivel tudnám menteni a helyzetet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__4..

2013. okt. 20. 12:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet, még adnak egy esélyt

Ha ki akarnának tenni, akkor kitennének

Nem szoktak róla "beszélgetni"

2013. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyenért nem tehetnek ki (sztem)

A főnök nő vagy férfi?

2013. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nő...

miért mi a különbség ha férfi lenne?

Nem változtatna a tényeken..

2013. okt. 20. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!