Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem akar a tanár meghirdetni...

Nem akar a tanár meghirdetni számomra vizsgaidőpontot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ebben a félévben felvettem egy kurzus 3. részét, mely kötelező volt ebben a félévben, valamint a kurzus 4. részét is, amit csak a következő félévben kellett volna felvennem.

A kurzus 3. és 4. részét nem ugyanaz a tanár tartja. Írtam annak a tanárnak, aki meghirdette a kurzus 4. részét csak vizsgára, hogy szeretnék belőle levizsgázni ebben a félévben. Először azt mondta nekem, hogy nagyon örülne neki, ha levizsgáznék nála, és kérvényezzem, hogy ezt engedélyezze nekem a dékánhelyettes... így is tettem. 4 embertől kellett erre engedélyt kérnem és sikerült.

Ezt megírtam a tanárnak, aki erre már azt válaszolta, hogy nem tudja megoldani azt, hogy nála vizsgázzak, mivel nem tudja megoldani a felkészítésemet. Erre én azt válaszoltam neki, hogy én megoldom egyedül, felkészülök itthon, csak vizsgáztasson le... azt mondta, hogy nagyon szívesen... majd elküldte a tanagyagot, amit elkezdtem tanulni, már 3/4 részét tudom, ami nem kevés időmbe került. Írtam neki pár napja, hogy mikor tudna levizsgáztatni (mert említette, hogy csak decemberben tudna, mivel januárba nincs az országban), amire azt válaszolta, hogy másnapra utána érdeklődik hogy lehetne ezt megoldani.

Ezt már nem is értem alapból, hát úgy lehet megoldani, hogy felrak nekem egy vizsgaidőpontot, nem?

Azt tudni kell, hogy Facebookon keresztül tartom vele a kapcsolatot, mert az e-mailekre soha nem válaszolt, itt meg eddig visszaírt.

2 nappal később udvariasan megkérdeztem tőle, hogy sikerült-e kideríteni valamit a levizsgáztatásomról, de el sem olvasta a levelemet, pedig egyfolytában fent van a facebookon.

Aztán pár nap múlva megint írtam neki, hogy akkor vizsgázok le, amikor neki a legkényelmesebb, akár a fogadóórájában, vagy akár több diákkal együtt, hogy ne csak engem keljen egyedül vizsgáztatnia. Ezt már elolvasta, de nem reagált rá semmit.


Írjak még neki, keressem? Vagy felesleges? Nem értem miért nem mondta meg, hogy nem akar levizsgáztatni. Az elején méh azt is mondta, hogy nagyon örülne, ha levizsgáznék nála, aztán meg így megszívat. Kellett volna mást is tanulnom, de én az ő vizsgájára készültem, mert tudtam, hogy elutazik és hamar túl kell rajta lenni. De úgy néz ki felesleges volt.


2013. nov. 23. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Javasolj(atok) neki néhány időpontot, amikor neked jó lenne. Nyilván csak decemberben, ha utána nem lesz itt
2013. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp jövő héten kéne vizsgaidőpontot találni,

hogy még föl tudják tenni a rendszerbe

2013. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez oké, csak nem ír vissza már egy levelemre sem :( Megpróbálok vele jövőhéten személyesen találkozni, de ha nem lesz bent a suliban, akkor nem tudom mit tegyek, mivel én levelezős vagyok, így nem tudok akármikor odautazni :(
2013. nov. 24. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!