Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikosok! Szerintetek...

Nyolcadikosok! Szerintetek hány pontos egy átlagos, egy jó, és egy nagyon jó felvételi (összesen)?

Figyelt kérdés
Egyébként izgultok? Én nagyon :S

2014. jan. 4. 20:38
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
mivel médiára megyek, ezért híreket nézek át. hangosan olvasok otthon, meg verseket mondok fel. Ja és próbálom kigondolni, hogy mit mondok majd, mi a kedven filmem, sorozatom, tv-műsorom, újságom, miért azt a sulit és azt a tagozatot választottam. és Te? :)
2014. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az iskola ahová szeretnék bekerülni, kiadott egy tájékoztatót, hogy mi várható szóbelin. Szóval én már tudom, miből kell készülnöm. Szóval azt nyomatom ezerrel.

#38 voltam :)

2014. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Ó de jó Neked! :) sok sikert! én tovább szenvedek a suli fórumával, hátha találok valami használhatót...:)
2014. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
65%

Köszi. Szerintem ha nincs ilyen tájékoztató, akkor a legfontosabb témaköröket nézd át amit felsőben vettetek matekból, és magyarból.(+ha van angol, akkor bemutatkozás, szabadidő, időjárás, család, iskolai élet, stb.)

Ja és ilyenkor a motiváltságot nézik a legjobban szerintem, meg hogy érthetően fejezd ki magad. Sok sikert a felkészüléshez mindenkinek.

Amúgy az iskolák küldenek ilyenkor vmi értesítőt h mikor kell menni?

2014. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim válasza:
Ma tudtam meg h behivtak szobelizni:))) kimondhatatlanul orultem:D amugy 68 pontom lett 22 a matek es 46 a magyar... Szerintem nem szamit nagyon jonak de annyira nem lett rossz:) most izgulok hogy miket fognak kerdezni bar csak altalanos elbeszelgetes lesz illetve angolbol is beszelgetes (szoval nem tételek) hajra mindenkinek!!!:)
2014. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Nekem is lesz angolbol :/ plusz egyhazi :// good luck!(remelemjolirtamxd) ;D
2014. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim válasza:
Nekem 70 pont lett anno, most az ország egyik legjobb gimijébe járok, szóval semmi para! :D
2014. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

:D lassan túl leszünk rajta, én holnap megyek szóbelizni (hittan) meg pénteken.

Utolsó, Te hova jársz? (csak kíváncsiságból) :)

2014. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Azta... most hogy végig olvastam a diskurálásotokat... wao xD

Jó nektek hogy már túl vagytok rajta:)

Nagyon gratulálok az eredményeteknek!

2018. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Én is visszaolvastam...Hát bárcsak még itt tartanék :D

Egyetemistaként visszagondolva ez szép időszak volt a mostani januárhoz képest.:D

2018. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!