Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE szoc. ösztöndíj ponthatár...

SZTE szoc. ösztöndíj ponthatár várhatóan mennyivel lesz kevesebb, most hogy csak a jogosult hallgatók 90%-a kap ingyen bérletet?

Figyelt kérdés
Mert ugye elvileg azért találták ezt ki, hogy azt a pénzt, amit megspórolnak a 10%-on, akinek nem adnak bérletet, azt a pénzt szintén szoc. ösztöndíjra adják (efelől nekem vannak kétségeim egyébként :D), és így többen tudnak kapni, ergo lentebb megy a ponthatár. Kb mennyivel? Tavaly adtak erről szórólapot, de az nekem már nincs meg.

2014. jan. 7. 14:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Illetve másik kérdésem, hogy a jogosult hallgatók 90%-a kap bérletet, vagy a beadott pályázók 90%-a? Mert tegyük fel, hogy valaki be sem adja, mert úgy van vele, úgyse kapná meg. Ha a jogosultak 10%-a be sem adja, akkor elvileg mindenkinek, aki beadta, kapnia kell. Ha viszont csak a beadott pályázók 90%-a kap, akkor azokkal együtt, akik mondjuk be sem adták, sokkal több mint 90% nem kap.


Remélem érthetően fogalmaztam :D

2014. jan. 7. 14:23
 2/11 anonim ***** válasza:
A pályázók 90%-a kapja meg sajnos. A többi részét a kérdésednek nem tudom, bocsesz
2014. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez azért érdekes, mert ha sokan be se adják, és a pályázók 90%-a kapja meg, akkor végeredményben simán lehet hogy 20-30% nem kap (ha sokan nem adják be...)

Ment a zöld kéz, a részválasz is válasz :D

2014. jan. 7. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
bocsi h így közbekérdezek, mi volt az előző félévi ponthatár, mert nekem most 135 lett és hátrányos helyzetű vagyok, akkor ez azt jelenti hogy semmit nem kapnánk az előző alapján?? az előzőről lecsúsztam így nem értem még ennek a rendszerét :/
2014. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az előző alapján nem, (Nekem 145 rémlik ponthatárként de nem biztos), de ha most lentebb viszik, mint ahogy ígérték, akkor még lehet esély! :)
2014. jan. 13. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:

de attól bérletet kaphatok ha nem érem el a ponthatárt ??

hát reménykedjünk hogy így lesz :) köszi :)

2014. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, mert a ponthatár a szociális ösztöndíjra vonatkozik, nem a bérletre. Többen kapnak bérletet, mint szociális ösztöndíjat.
2014. jan. 14. 13:08
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor reméljük a legjobbakat :D köszi még egyszer :)
2014. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azt tudjátok véletlenül, hogy lehet-e még hiány pótolni? vagy azt 15.-e előtt kellett volna?
2014. jan. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2014. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!