Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális, ha nem félek az...

Normális, ha nem félek az érettségitől? én állok rosszul hozzá? (lent)

Figyelt kérdés

Tanulok, ahogy képességeim engedik, amit lehet, megteszek. Nem parázok attól, mi lesz. A legjobb tudásom szerint teljesítek. Ha nem fog sikerülni egy adott tantárgy, akkor majd a következő 'vizsga időszakban' megyek újra érettségizni. A fennmaradó időben dologznék.


Nem fogom halálra stresszelni magam. Pàr osztálytársam már most nagyon fáradtan járnak be iskolába, mert heti 5 óra faktjuk van (ha nem több), késő estig tanulnak (nem tudom, egyetemen mi lesz velük, ha már most éjszakáznak, de ez mellékes).


Mit gondoltok erről? Én állok rosszul ehhez?



2014. jan. 9. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

én is így álltam hozzá, jól teljesítettem és jelenleg egyetemista vagyok és ugyanez a hozzáállásom

hozzátenném, h eddig minden tárgyam megvan (120 emberből ez 47-nek sikerült eddig az évfolyamomon és másodéves vagyok)

2014. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én se féltem, semmi különleges nincs benne, csak tól van bonyolítva, sima felelet sőt még könnyeb, mert kidolgozhatod az írásbelire meg lehet gyakorolni... persze akik mondjuk orvosnak készülnek és 480 pontot akarnak összeszedni emelt biosz-kémián azt értem, hogy izgul, de akinek úgymond nem számít a jegy az felesleges, hogy izguljon, nem nehéz 60% felett teljesíteni

(tavaly csináltam egy előző évi érettségit valami fura tantárgyból, rendészet vagy katonaismeret vagy vmi ilyemi és 50 % os lett az írásbeli egy 30 perc írás után, úgy hogy életemben egy katonát nem láttam :D)

2014. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem félek az érettségitől!
2014. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem az érettségitől kell félni, hanem az egyetemtől (márha olyat választasz). Ezért érdemes (előre) tanulni, nem az érettségire. Amennyire a tanárok is beharangozzák, egy hatalmas poén az egész.


"Matekból" nálunk 50% kapott aláírást, azt hiszem a "minden tárgy megvan" csapat ennél valamivel kevesebb lesz. Mondjuk fele. És ez első szemeszter.

2014. jan. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez marhaság, az egyetemtől sem kell félni. Ja, hogy ott tanulni kell, sag schon.
2014. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyetemtől sem kell félni

ha bejársz órákra és tanulsz, akkor kicsi az esély a bukásra (nyilván van, de lényegesen csökkentett)

érettségire nem tanultam (azóta is bánom kicsit), és átlag 4es lett minden (1 db 3as és 1 db 5ös, többi 4)

egyetemen viszont készülök a zh-kra, vizsgákra

elvégeztem egy felsőfokú okj-st (jelesre) és jelenleg 2. éves egyetemista vagyok (túl 3 gazdasági matekon, jegyek: 2,3,4)

tehát az sem jelent sokat, h gimiben nem készültem annyira matekból (3as lett az érettségim), egyetemen gazd. matekból 3-4es lettem

2014. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!