Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket hány ponttal vettek...

Titeket hány ponttal vettek fel a Debreceni Kossuth Lajos Gyakorló Gimibe? Van esélyem?

Figyelt kérdés
Én is a Kossuthot néztem ki magamnak,viszont a felvételi, nem lett a legjobb..Ahogy számolgattam a matek olyan 25-27 környékén a magyar a fogalmazástól függően 40+,tehát olyan 66 fele,de ehhez még adódhat pár pont,csak nem merem elbízni magam,a szóbelit úgygondolom hogy maximum pontra meg tudom csinálni.Szerintetek,még ha utolsó helyre is kerülök be,de van némi esélyem? Köszönöm a válaszokat!:)
2014. jan. 19. 20:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni,hogy a hozott jegyeim végig kitűnőek,tehát ezzel max,azaz 50 pontot viszek :)
2014. jan. 19. 20:25
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom nem sok esélyem van,de azért a pontszámokat szívesen olvasgatom.. :(
2014. jan. 19. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kb.annyi csak teljesen nem vagyok kitűnő.Én a TÁG-ba készülök:D

Nemtudom a mostani ponthatárokat de ebben az évben remélem lejjebb viszik a bekerülési ponthatárokat:D

2014. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ideiglenesen hol állsz?
2014. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!