Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek hogy sikerult a felvete...

Nektek hogy sikerult a felveteli, szerintetek mennyi pont lesz az atlag? En nagyon elrontottam pedig szin otos tanulo vagyok. Szent Laszloba, Kossuthba, Leoveybe, Karinthyba Deakba esetleg nem tudjatok mennyi ponttol hivnak be?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 20:29
1 2
 11/14 Socaran ***** válasza:
Remélem osztálytársak leszünk :D Én is Szent lászló F-be mennék :D
2014. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

A központim szerintem jól sikerült, 87 pontos lett, az összesített átlagot, hát.. Olyan 55-60 pontra saccolnám, de persze ezt nem tudom rendesen megtippelni. :D

Én is a Szent Lászlóba szeretnék bejutni, az emelt angol tagozatra. Amiket felsoroltál, ezek közül a Kossuthot és a Leöveyt nem ismerem, a Lászlóba azt mondják, 70 ponttal vagy magasabbal és egy jó szóbelivel esélyes, de 65-tel is érdemes próbálkozni, hisz egy adag szerencse is kell ehhez. A Karinthyban azt hiszem, egy kicsivel magasabb a határ, de ott neccesebb a szóbeli - magyar és matek -, a Deák viszont információim szerint nem egy erős iskola, nálunk a középerős tanulók is csak egérútnak írják be.

Írj, hogy mennyi pontod lett! :)

2014. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na felvettek?

Melyikbe?

2015. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pedig kitűnővel felvesznek a Leöveybe, Kossuthba
2015. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!