Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsőéves egyetemisták, fősulis...

Elsőéves egyetemisták, fősulisok! Csak nekem nem jött össze?

Figyelt kérdés

Csak nekem nem jöttek össze úgy - eredmény szempontjából - a vizsgák, mint ahogy azt elképzeltem?

Tökre elszúrtam mindegyiket, pedig tanultam rájuk... Nyugtassatok meg, hogy ez csak azért van, mert kezdő vagyok, kezdem elveszíteni minden hitemet magamban... :( Ti hogy érzitek?



2014. jan. 22. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sem úgy sikerült,ahogy szerettem volna.Egy decemberi vizsgát átraktam januárra, csak előtte való nap is volt vizsgám és elég nehéz volt, így nem tudtam felkészülni normálisan.Azt mondják az első fél év mindig a legnehezebb, a tapasztalásról szól :) Sajnos az ösztöndíjról lemondtam, mert nem leszek 4,7 ha javítok se 2 tantárgyon..:(
2014. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Igaz, én már nem vagyok elsős, de amikor elsős voltam, nekem sikerült minden vizsgám, és még ösztöndíjat is kaptam. (BME)
2014. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Örvendek :)
2014. jan. 23. 00:28
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Mi ez? Itt az a menő, akinek nem megy az egyetem?
2014. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!