Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták/ fősulisok,...

Egyetemisták/ fősulisok, milyen gyakran kell kifejezetten "kényszeríteni" magatokat, hogy bemenjetek egy előadásra?

Figyelt kérdés

Velem sokszor van ilyen, ha még ott vagyok egész végig, akkor oké nincs semmi gond, de ha hazamegyek... Akkor már az istennek sem lehet kirobbantani otthonról, ilyenkor legtöbbször nem megyek vissza!

Ti mit tesztek ez ellen? Mert ha mondjuk elmaradnak óráim és van 5 óra szünet, csak nem ülhetek ott, annyi elintéznivalót meg nem találok :(


2010. márc. 4. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megvan, hogy mire járok be és mire nem és mi az, amin csak így szobanövényként vagyok jelen. Azokon ált. filmet nézek, rejtvényt fejtek, mát tnaulok, kajálok. De még nem is ez a para, hanemhogy amúgy nem tanulok itthon semmit, egyszerűen ahhoz nincs erőm.
2010. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én vagy lógok a többiekkel, vagy elmegyek, fősulin már nem olyan para h nem vagy bent, ha van jelenléti kérj meg valakit hogy írjon fel, a tananyagot meg le lehet tölteni legalábbis nálunk
2010. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
A jövő diplomásai... no comment. -.-
2010. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek bejárni, de van általában egy félévben 1-2 olyan előadásom a 7-8-ból, amit általában kihagyok. De a fontosakon, amik húzótárgyak, mindig bent vagyok, még akkor is, ha nem tudok figyelni, vagy nagyon unom.
2010. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek bejárni, meg most komolyan: otthon ülés és plafonbámulás helyett még egy kevésbé érdekes előadásra is értelmesebb bemenni.
2010. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

szobanövényként van jelen:D

ez tetszik

első félévben még bejártam sokmindenre

utána megprobáltam legalább első héten bemenni mindenre,hogy kideritsem,mire kell majd feltétlen bejárnom...

most igy végzés fele már első héten se probálok bejárni mindenre,majd ugyis vannak stréberek,jön az info,hogy mikor kell bemenni

meg mikor elég csak szolni vkinek,hogy katalogusra irjon fel:D

2010. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

"A jövő diplomásai... no comment"


Nem kell ahhoz jövő. A jelen is elég szomorú. A végzősök több mint felének érdemi tudása nincs mert nem is törekedett rá.Hogy akarnak megélni?

2010. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Na igen, semmi más dolguk nem volna, de még ez se tetszik nekik. De hát ez már csak ilyen, nem kell a tudás nekik, nem kell az érték. Sok pénz legyen, meg jó élet de tenni érte ......


tisztelet a kivételnek (mondjuk, akik estin vagy levelezőn tanulnak sokszor család, és munka mellett)

2010. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
utálok előadásra járni, így bizony kell a reggeli kényszerítés. mindenki azt hiszi, hogy az nagyon kell, na persze. hasznos az előadás, ahol azt adják elő, amit már tudsz, kb úgy hogy fél óránként nyög ki az előadó egy szót. amásik kedvenc mikor felolvassák a könyvet. arra nem is járok. ám ha az előadás érdekes, ad plusz infót, akkor tele is van az előadó. szóval az éremnek két oldala van.
2010. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért sosem szoktam hazamenni két előadás között. Igaz, időm sem lenne rá, mert oda-vissza két órát elbuszozgatnék városon belül. Ha hazamegyek, akkor annak tudatában megyek haza, hogy nem fogok visszamenni :) De ilyen elég ritkán szokott lenni. Nekem inkább a korán kelés a gond. Az előző félévben kicsit elkényelmesedtem, mert nem voltak nagyon korán kezdődő óráim, viszont mondjuk délután eléggé későig bent voltam. Most ez fordítva van, és hát már nem egyszer fordult elő, hogy félálomban kinyomtam a telefont, aztán mire felkeltem, már nem volt értelme bemenni.
2010. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!