Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy gólya (vagy egyesek...

Milyen egy gólya (vagy egyesek szerint fecske) tábor?

Figyelt kérdés
Ami 9.osztály előtt van!
2014. jan. 27. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Arról szól, hogy minél jobban megismerjétek egymást, és közben jól szórakozzatok. Nálunk csoportos vetélkedők voltak, különböző feladatokkal, és rengeteg ismerkedős játék.
2014. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Készülj fel, mert a miénk nagyon rossz volt...hülye feladatokat kellett közösen megcsinálnunk/vagy párban. Ráadásul nekünk még hülye hupikék törpikéknek is be kellett öltözni, meg kimenni az utcára énekelni ilyen jelmezben. Rosszabb csapatépítő program nem is lehetett volna, örülök, hogy túlestem rajta. De biztos, hogy a tiétek egész más és jó lesz! :)
2014. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak:

Tényleg rossz volt? Melyik suliba jártál??(vagy jársz)

:)

2014. jan. 27. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 épp ez a jó benne... Hülyülhetsz, (akár az utcán is) és ha érdekel más véleménye ( nagy baromság) akkor ráfoghatod h gólyatábor :D
2014. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, hülyülni jó dolog. De számomra a hülyülés nem azt jelenti, hogy hupikék törpikének öltözve kimegyek az utcára egy idegennek elénekelni a Hull a pelyhes fehér hót, miközben fel is veszik! :D Más módja is van a hülyülésnek, amikor élvezi is az ember és bolondnak se néznek mellé.
2014. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz igaz, mondjuk én szeretem ha röhögnek az emberek rajtam. Örülök ha valakinek épp én dobom fel a kedvét :D
2014. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!