Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Karinthy Frigyes gimnáziumba...

Kamillewis kérdése:

A Karinthy Frigyes gimnáziumba jelentkezem angol kéttannyelv szakra. Központi írásbelim 84 pont (matek:38 magyar:46) A hozott pontoknál csak 2-t veszítek, de még van ezen kívül a szóbeli. Szerintetek milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is:) 14/L

2014. jan. 28. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem 6 évvel ezelőtt hasonló pontokkal nem vettek fel. Mondjuk ez semmit sem jelent. Akkor még a központi írásbeli mellett írásbeli felvételije volt a sulinak (ha jól látom, most már szóbeli), és kb. azon múlt minden.
2014. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 82 lett... 37 matek és 45 magyar :D A hozott pontom maximum... és az Karinthys átlag 69,8 lett... tehát aki 70 pont fölött van, az esélyes.:)) Nyugi!

Amúgy én is oda akarok menni...:)

2014. jan. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed. ;)
2014. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uh oké:) És te bejárós vagy koleszos lennél? csak mert én kolis.
2014. jan. 30. 13:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ:) De jöhet még:D
2014. jan. 30. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Éééén is a Karinthyba szeretnék menni! :D Csak nem kéttanra, hanem emelt angolra. A felvételim 77 lett. :( Matek 34, magyar 43, és én is koleszos szeretnék lenni.

13/L (mármajdnemtizennégy :D)

2014. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hatarozottan van eselyed:) 15/L (Karinthys)
2014. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!