Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eltén programtervező informati...

Eltén programtervező informatikus ként lesz időm dolgozni?

Figyelt kérdés
Tanulás melletti diákmunka kivitelezhető?

2014. febr. 5. 22:15
 1/2 anonim válasza:
100%
Rajtad múlik. Nekem most ez az utolsó félévem, és az elmúlt két évben folyamatosan dolgoztam a suli mellett. Nem mondom, hogy közvetlen emiatt, de buktam pár tárgyat, amiket újra fel kellett vennem. De ha jól be tudod osztani az idődet és egy jó órarendet összeraksz, akkor simán csinálható a kettő együtt. Persze ez a munkától is függ.
2014. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ez attól függ, hogy mennyi vagy zseni(ezalatt azt értem, ohgy mennyi fogsz fel könnyen dolgokat) illetve mennyire vagy szorgalmas és, hogy szabadidődben mennyit akarsz foglalkozni lazulással, bulizással, stb. Egyébként a diákhitel nem rossz, mert elvileg csak 2% a kamat és ha jó programozó leszel akkor azt meg se kottyan majd visszafizetni. Koncentrálj majd egyből amúgy a gyakorlati helyekre és egy idő után majd ott is fizetnek(annyira nem is rosszul). Hozzátenném még, hogy én még nem végeztem el, sőt még csak most jelentkeztem a szeptemberi képzésre de elég sok helyen utána érdeklődtem és a begyűjtött információk alapján írtam ezt a választ.
2014. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!