Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi rá az esély, hogy az...

Mennyi rá az esély, hogy az idén csökken ELTE pszichológián a ponthatár?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A tavaly előtthöz képest, már így is alacsonyabb volt a tavalyi, de viszont tudok adni egy reménysugarat, mivel kötelező 1 emelt szint - esély van a csökkenésre, ami kb max 10-15 pont csökkenést jelenthet... A pedagógia szak volt hogy 90 pontot zuhant, hasonlóan a szociológiához... A pszichológia sajna elég népszerű, de még nincs a legnépszerűbb szakok listáján.. Én kívánom, hogy csökkenjen annyit, hogy bekerülj te is, ha nagyon szeretnéd:)
2014. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm szépen.énis nagyon reménykedem benne....nagyon keményen tanulok az emelt törire,de 78%nál sajnos sehogy sem tudok többet írni:) 440 pontra pályázok...majd kiderül.A zsociológián szerinted megmarad az alacsony ponthatár(az a második szakom)
2014. febr. 21. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
A szociológiát rengetegen jelölték idén, számíts a növekedésre, egyébként a pszichológiát is, az emelt miatt viszont, nem biztos a növekedés!:)
2014. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elnézést, a túl késői válaszért
2014. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy a szociológiát rentgetegen jelöltél?Én csak arról hallottam hogy magára a társ.tudományira jelentkeztek sokan,azon belül is még mindig a nemzetközi tanulmányok a vezető szak
2014. máj. 23. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valamennyivel emelkedni fog a tavalyihoz képest, hiszen többen jelentkeztek összesen pszichológia képzésre, de azt ugyebár nem tüntették fel, hogy melyik egyetemekre pontosan...bár ott a másik tényező is, miszerint az ELTE már kevésbé elismert, főleg ezen területen. Inkább a Károlit és Pázmányt kedvelik többen (pont emiatt én ezeket jelöltem meg az ELTE előtt)

Akárhogy is lesz, szurkolok, hogy bejuss! :)

2014. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked is sok sikert !! Jól döntöttél, a Károli, Pázmány - BTK szerintem is jobb döntés !!
2014. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!