Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel gimnázium...

Berzsenyi Dániel gimnázium vagy Eötvös József gimnázium? Hova menjek?

Figyelt kérdés
Jól sikerülbt felvételim és a Berzsenyibe már meg van az ideiglenes rangsor, és benne vagyok a biosz-kémia szakon az elsők között. Szerintem az Eötvösbe is nagy esélyem van, mert ott is jól ment a szóbeli, és az eddigi pontjaim nagyon jók. A Berzsenyit jelöltem elsőnek, mert azt gondoltam hogy az Eötvös túl erős lenne nekem, de a vártnál sokkal jobban sikerült a felvételim, igy oda is felvennének szerintem. Majd még meg lehet majd változtatni a sorrendet. Kitünő tanuló vagyok, de nem törődtem soha annyit a tanulással mint mások, gyenge suliba járok és minimális tanulással is 5 ös vagyok mindenből, ezért félek attol hogy ha az Eötvösbe megyek ott nagyon nehéz lesz nekem. Mások szerint kedves, aranyos lány vagyok de nem szeretek kezdeményezni, vannak barátaim, de nem vagyok túl népszerű. Szóval totál átlagos vagyok. Olyan suliba szeretnék menni ahol jól érezném magam, barátságosak a diákok, és lehetőleg sok iskolán kivüli program van, sok tábor, szakkör, mert ezt a mostani sulimbol nagyon hiányolom. jó lenne olyan suliba menni ahol jó a közösség és a hangulat. Ja és a Berzsenyi közelebb van hozzánk. És egyik suliba se ismerek senkit, vagyis a Berzsenyibe járnak nagyon távoli ismerőseim( regi iskolatársaim akik már elballagtak) de velük nem igazán beszéltem soha, az se biztos hogy tudják hogy ki vagyok. Szerintetek hova menjek? Hol érezném jobban magam? Segítsetek légyszi! 14/L

2014. márc. 9. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Berzsenyibe,bár az is erős iskola,de Eötvösbe bukdácsolás lenne(túl kemény lenne)..
2014. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Berzsenyibe
2014. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azzal nincs gondom hogy erős iskola, erős helyre szeretnék menni, de jó lenne, ha maradna szabadidőm a tanulás mellett! A másik problémám hogy apum azt szeretné hogy az eötvösbe menjek, de én inkább a berzsenyibe szeretnék... De azt mondja hogy ha a Berzsenyibe ilyen jó helyen állok(az első 3-ba benne vagyok) akk az Eötvösbe se lesznek gondok
2014. márc. 9. 15:49
 4/18 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok mesélni a Berzsenyiről? Milyen a közösség, milyen programok vannak stb.
2014. márc. 9. 15:51
 5/18 anonim ***** válasza:

EÖTVÖS (nem lenne bukdácsolás, ez butaság)


közösségi élet szempontjából kívánni sem lehetne jobbat és a tanítás is nagyon színvonalas - jó tanárok vannak


nem tudom összefoglalni most, de a lényeg, hogy nagyon jó.


most felrakták az eötvös ideiglenes listát, megtudhatod, hogy hányadik vagy és csütörtökön lesz a nyolcadikosoknak ilyen kedvcsináló körbevezetés - oda is menj mindenképpen! :)

2014. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bent vagyok az Eötvösben is! :D Nehéz döntés lesz az biztos...
2014. márc. 10. 21:58
 7/18 anonim válasza:
Hányadik lettél?mármint a rangsorban
2014. márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor kérdező szerencsés vagy..:D
2014. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

vagy csak szimplán okos


csütörtökön nyolcadikosoknak körbevezetés! tudom, higy már írtam, de nehogy kihagyd (részletek a honlapon)

2014. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
22. Vagyok az Eötvösben! :) És magyek a körbevezetésre!
2014. márc. 11. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!